Som v 40. týždni a pichá ma v celom brušku

leuska1991
13. jún 2022

Ahojte,som v 40tyzdni. V noci mam neznesitelne bolesti v celom brusku,neni su to kontrakcie. Skor ma picha,ale tak neskutocne,ze sa neviem postavit. Nemate s tym skusenosti,co to moze byt?dakujem

aduliak
13. jún 2022

@leuska1991 utekaj na pohotovost

jaskolka
13. jún 2022

Ja som tak začala rodiť. Proste kontrakcie boli "pichanie" ale tak silné, že ja som nemohla ani sa nadýchnuť poriadne, v živote som takú bolest nezažila

leuska1991
autor
13. jún 2022

@aduliak ale cez den mi nic nie je. Iba v noci

leuska1991
autor
13. jún 2022

@jaskolka cez den ma neboli. Iba v noci...

banderaska29
13. jún 2022

@leuska1991 dúfam že namiesto tohoto blbého vypytovania sa na koníkovi, keď ide o tvoje dieŤa, si už absolvovala vyšetrenie alebo aspon čakáš v nemocnici na vyšetrenie.

vy ste niektoré naozaj ako z marsu. nie, nie je to normálne, že Ťa pichá tak strašne, či v noci či cez deň či stále ...a nie je normálne že keď ide o bábätko tak s bolestami píšeš na koníka, už si mala byť v nemocnici

terezka_ms
15. jún 2022

@leuska1991 ja som mala také pichanie zo žalúdka keď mi malý zatlačil a kamoška mala tak neznesiteľné na konci tehu, že musela brať nospu.
Ale inak ako tu už zaznelo radšej smer pohotovosť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre