Som v 6. týždni a krvácam. Máte aj vy takú skúsenosť?

petruskar
9. okt 2013

Ahojte maminy, som v siestom tyzdni tehotenstva a uz druhy den krvacam. Nie je to nic silne ale vylakalo ma to. Navstivila som svoju doktorku ta mi nasadila lieky a hlavne ze mam odpocivat. mate s tym nejake skusenosti? Drzte palce nech vsetko dobre dopadne.

michellka85
9. okt 2013

tak odpocivaj, vyloz nohy, ziaden stres, nech vsetko dobre dopadne! 😵

ewisam
9. okt 2013

Hm poznam, oddychuj a nepanikar. Ono je to tak, ze s tym dr vela do 12tt nic nespravia, takze je to v rukach Bozich. Ale spinenie je v zaciatkoch bezne, preto hlavu hore, dobre bude. Ja som spinila do 10tt a vsetko ok. Treba mysliet pozitivne

milka2008
9. okt 2013

ahoj, nohy hore, odpočívaj a nech budúci otecko menežuje celú domácnosť. Neboj sa, ak dr. nevidela žiadne ohrozenie, bude to v pohode. A dostala si Duphaston? Na začiatku tehu je takéto krvácanie, špinenie, samozrejme, ak toho nie je veľa, úplne bežné, hlavne v čase očakávanej menštruácie, je to búrka hormónov v tele. hormony sa musia nastaviť na tehotenstvo ... Drž sa, všetko bude dobré 🙂 .

simonkazga
9. okt 2013

tiež som krvácala až do 10tt, dokonca v 13tt sa mi začala odlučovať placenta, v 30tt pre zmenu hrozil predčasný pôrod a rodila som napokon 38+4 🙂 mám doma krásne a zdravé dievčatko. Ono je to celé o psychike. Mysli pozitívne, papaj tabletky čo si dostala a hlavne kludový režim. Nech ťa drahý obskakuje! Všetko bude v poriadku, ver svojmu telu a bábätku!

rybka1985
10. okt 2013

ja som 10tt a uz 2xsom lezala v nemocnici kvoli krvacaniu nastastie to dobre dopadlo, uzivala som Duphaston, dostavala som aj injekcie, ale ako mi povedal p.primar, 80% liecby je to, ze budete lezat! ziadne navstevy,ani sediet som nemohla,jedine na wc, ale preslo to a kvoli babu myslim si tych par dni v posteli stoji za to, drzkaj sa

lalia76
10. okt 2013

ahoj. Ja som krvácala tak ako keď tečie voda z vodovodu. Ležala som aj v nemocnici. Nakoniec zistili, že mám hematóm. Na začiatku tehu je krvácanie bežné. Hlavne odpočívaj, nenamáhaj sa. Neboj, všetko bude OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre