Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 6. týždni a počas ležania mám pocit, že mám väčší jeden vaječník

22. apr 2021

Dievčatá... taka vec sa mi stala a neviem či je to v poriadku 🙄
Som tehotná (6tt) a keď si lahnem na chrbát, pokrcim nohy a ľavú nohu trochu zdvihnem tak cítim tam vaječník akoby väčší bol... Na pravej strane to necítim... je to normálne podľa vás? ☹️ Čo ak to je mimomaternicové? 😏 A preto to takto cítim?...

borka168
22. apr 2021

.... Čo tak vyšetrenie u gynekologicky? A nestresuj sa hneď samodiagnostikou.

dusankomoj
22. apr 2021

Prestaň sa báť a stresovať a nebudeš cítiť hluposti🤣

autor
22. apr 2021

@borka168 idem na ďalší týždeň v pondelok... 🙄

borka168
22. apr 2021

Tak sa ukludni a nerozmýšľaj nad takými vecami. Ešte som teda nepočula, že si niekto diagnostikoval mimomaternicove tehotenstvo dvíhanim a krcenim noh...

autor
22. apr 2021

@borka168 neviem už vážne toľko veci si namyslam 😅 😏 cítim ten vaječník stále aj keď som mala normálne MS ☹️😏

h2
22. apr 2021

Ahoj, nechcem zľahčovať tento Tvoj "problém", ale keď si neľahneš na chrbát, nepokrčíš nohy a ľavú nezdvihneš do presne tej stanovenej výšky, tak to necítiš? Tak skús ležať v inej polohe. 😉 Ležať s jednou nohou zdvihnutou aj tak nie je extra pohodlné. 😁

nikca_123
22. apr 2021

@borka168 som sa dobre zasmiala na tvojom komente, nechcem vsak zlahcovat autorkin problem 😊

viestta
22. apr 2021

no ja som si este v zivote nenahmatala vajecnik. Ale zas som si neprehmatavala brucho so zdvihnutou nohou.
Neprehanaj a sustred sa na dolezite veci, nie na prehmatavanie brusnej dutiny. Aj tak si myslim, ze tam hmatas akurat tvrdsie a vacsie hovienko, ktore smeruje tam kde ma

autor
22. apr 2021

Dievčatá no ste ma pobavili... 😁 Možno naozaj len zbytočne stresujem, ale to ďalších XY žien tu na koniku keď stresujú či je bábo v poriadku🥰

miadi
22. apr 2021

Prepac ale ty zbytocne hladas problemy. Poskladas sa do neprirodzenej polohy a skumas vajecnik, . Ja viem co je strach o babatko tehotna som bola 4x a mam dve deti. No toto som nikdy nerobila. Ak mas ozaj zdravotny problem tak šup k dr minimalne mozes zavolat opytat sa. A Hlavne sa neboj opytat na prehliadke. Ja toto nikdy nepochopim zeny na mk hladaju diagnozu na kazdy prd ale dr sa nevedia opytat . Ja sa radsej opytam odbornika aj Keby som mala byt za blbu oni su od toho aby pacientom vysvetlili co treba .Ale hlavne tehotenstvom netreba stratit zdravy sedliacky rozum.