Som v 8. týždni a som pozitívna

verushkaci
6. feb 2022

Co ste prosím brali? A pomohlo ? Až zajtra volam doktorke,mam calciovy sirup ale akosi nepomáha,vitamíny beriem
Ďakujem vám

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verushkaci
autor
6. feb 2022

@beata_k ďakujem no však to ze ani antibiotika

kikus1452
6. feb 2022

Ja som v 9tt a pred týždňom som tiež prekonala Covid. Mala som teplotu, nadchu, bolesť hrdla
Ja som neužívajte žiadne lieky. Veľa som spala a čaj-čaj-čaj, polievka. Po troch dňoch mi to prešlo. Akurát som veľmi unavená a nevydržím dlho na nohách.

any_soj
6. feb 2022

@verushkaci za prvé antibiotiká mnohé sa v tehotenstve môžu, za 2. na covid ako taký ich netreba, keďže zaberajú na baktérie. Skoré uzdravenie

lilly7913
7. feb 2022

Ja som mala covid v treťom mesiaci, a brala som paralen ked som mala teploty, to trvalo asi 4 dni, dávala som si 2 tabletky za deň, ked mi prešla teplota, tak len veľa čaju a vitamíny.

minyminy
9. feb 2022

@lilly7913 ahoj. Ake priznaky pkrem teploty si este mala? Dik ..ja som v 32 tyzdni a mam pocit ze nieco na mna lezie :/ teplotu nemam ale hrdlo, nos a bolia ma nohy :/ .. proste taky blby pocit ked nieco na teba lezie

minyminy
9. feb 2022

@lilly7913 a teplotu si mala aku ze si davala Paralen?

verushkaci
autor
9. feb 2022

@minyminy ahoj ,no deň pred pozitívnym testom ma bolela hlava ale veľmi,paralen nepomohol . No a potom hrdlo a zle som sa citila a tak som si spravila test a pozitívny,na druhý deň som šla na PCR a tiež. A kašeľ ale už je dobre

mikadooo
9. feb 2022

@verushkaci určite sa poraď s doktorkou. Netrúfam si tu písať čo si máš a nemáš dať. Určite ti ona poradí najlepšie. Držím palce nech máš rýchly a ľahký priebeh 🙁

lilly7913
10. feb 2022

@minyminy Okrem teploty som pociťovala celkovú slabosť, nevládala som dlho stáť na nohách, musela som si ľahnúť lebo mi bolo na odpadnutie a tiež bolesť svalov, teplotu som mala 38,5 ked som si dávala paralen.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre