Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 8. týždni a som zospodu prechladnutá

nelly187
20. mar 2016

Mamicky poradte,som v 8tt a zacalo ma svrbiet zospodu,som urcite prechladena.nechcem nič zanedbat keďže ide o tehotenstvo.čo si mam dávať?

moni244
20. mar 2016

@nelly187 keby si bola prechladnuta, tak ta pali pri malej, toto skor vyzera na mykozu

nelly187
autor
20. mar 2016

@moni244 mam sa nieco obavat?

zuzik307
20. mar 2016

@nelly187 asi bude najlepsie, ked pojdes ku gynekologovi 😉

seahorse27
20. mar 2016

Svrbenie urcite nie je z prechladnutia, je to najskôr mykoza. Treba s tym ist ku gyn., zvlast ked si tehotna.

bosoriak
20. mar 2016

@nelly187 Ak si este mykozu nemala a nerozoznas priznaky, chod k lekarovi. Pravdepodobne ti da tabletky na vkladanie (najcastejsie klotrimazol - Canesten), pripadne jednu flukonazolovu tabletku na uzitie a bude po probleme. Ak by si mavala mykozy castejsie, vies si tuto liecbu naordinovat aj sama. Maloktory lekar na SK robi vyter kvoli kvasinkovej infekcii a liecbu zvycajne davaju na zaklade svojho vysetrenia.

monika1791
20. mar 2016

@nelly187 To máš mykózu..to sa v tehotenstve stáva často.Choď ku gyn ona ti predpíše čipky a hlavne ta pozrie a o pár dní bude OK

maca283
20. mar 2016

@nelly187 Ahoj ja ti odporucam tea tree s manukov bud olej alebo krem Ja som ho pouzivala pocas tehotenstva pri kazdomtakom priznaku a pomohlo a pitom aj po porode na stehy suker krem a aj teraz ked citim alebo som casto na plavarni ako prevenciu Kremom si natrem olejcek 2-3kvapky na tampon tak na 4 hodiny Pozri si ich stranku www.just.sk

anakristina
21. mar 2016

Canesten krem a canesten intimny sprchovy gel

nelly187
autor
21. mar 2016

Ďakujem zienky,hneď dnes volam 🙂

katka1981
21. mar 2016

@nelly187, ak ide o mykozu, co u teba asi ide, tak dostanes Canesten (Candibene) cipky. Neboj sa babatku to neublizi.

nelly187
autor
21. mar 2016

Volala som takze si mam kupit canesten vyplach a masticku a v stredu som objednana....dufam,ze všetko sa dá dokopy.

nelly187
autor
21. mar 2016

@katka1981 dakujem 🙂

nelly187
autor
21. mar 2016

Musim použiť pred canesten kremom najprv canesten vyplach?

anakristina
22. mar 2016

@nelly187 ziadny vyplach v tehotenstve!!!pouzivaj len sprch.gel lokalne na voniajsie rodidla a potom krem.trochu do vnutra moze ist krem aj capiky alebo kokosovy olej,super dezinfikuje.pouzivaj vlaznu vodu na umyvanie a skus teraz pit acidko kvoli probiotikam

janifer
22. mar 2016

Inak dnes som si bola v lekarni po dalsi Canesten " do zasoby ked idu sviatky" a lekarnicka sa zhrozila ze preboha co to na sebe robim ake pokusy, ze mi to ten Canesten cele este vyse rozhasi? A ze mal by sa brat len ked je fakt tvarohovity vytok. A odporucala skor probiotika a aj vaginalne probiotika. Skoncila som s vag.probiotikami Maldion, 10 tabletiek cena do 10€€.

janifer
22. mar 2016

Jo a fakt vyborny na toto je cesnak! Jest rano aj na obed len nie nalacno

Tu začni písať odpoveď...

Odošli