Špinenie v 5. týždni

miirka123
6. mar 2021

Ahoj idem sa Vás opýtať, náš prvý KET 18.2 sme si dali dvoch mrazacikov. 4.3 som mala hcg 3190 a dnes som začala mat slabé hnedé spinenie. Volala som gyn, tá povedala že len keď bude silnejšie mám prísť.
Prečo je takéto spinenie ? Môže to súvisieť s tým že jedno sa neuchytilo? Tie, ktoré ste si vkladali dve máte nejakú podobnu skúsenost? Hlavne keď je uhniezdovanie tak je spinenie v čase uhniezdovania nie po dvoch týždňoch či? Mám strach 😟

mikasz
6. mar 2021

@miirka123 spinenie moze byt v prvych tyzdnoch uplne ok. Niektore zeny mavaju spinenie v case kedy by mali menstruaciu, moze to byt aj z prekrvenia sliznice. Pricin moze byt fakt vela...
Zvyknu zvysit davky progesteronu, alebo uzivat ascorutin. Hlavne klud, daj si magnezium, teraz to nijak neovplyvnis a stres ti skor skodi ako pomaha.
Drzim palce

ab727
6. mar 2021

@miirka123 ja som síce otehotnela normálnou cestou,ale tiež som mala problém so špinením aj slabým krvácaním.No mne zistili hematóm,ktorý sa vraj takto vyplavuje,špinenie vraj môže byť aj z prekrvenia...nemusí to byť nič vážne,ja som s každým špinením a krvácaním išla na pohotovosť či je všetko ok,ja som totiž mala 2× MA a to sa mi takto prejavovalo.Tiež mi zvýšili potom progesterón,ascorutin a brala som aj dycinone.Keby sa ti objavila aj čerstvá krv radšej zájdi k lekárovi,držím palce

miirka123
autor
6. mar 2021

@ab727
@mikasz
Ďakujem zienky za povzbudenie ❤️ Uvidíme teda sledujem to a oddychujem 🙂

lubiss
6. mar 2021

mozno mas hematom..jasom tiez mala spinenie najprv potom som sa rozkrvacala a potom zase spinila...mozno by ta mala pozret aby sa zistila pricina ak by bol hematom tak napriklad ja som 2 tyzdne polihavala len toaleta a sprcha aby sa cim skor vstrebal aj sa tak stalo a brala som utrogestan vklady ktore mam doteraz a taksito sa stale nepretrham od roboty ak bysa nahodou vytvoril dalsi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre