Špinenie v 7. týždni

denisa0504
14. apr 2021

Ahojte. Som momentálne 6+3tt v piatok som začala mať hnedý výtok, šla som na vyšetrenie do nemocnice. Tam mi prvý krát povedali, že som ozaj tehotná, že srdiečko už bije a vyzerá to dobre. Dali mi duphaston. V pondelok sa situácia opakovala, tak som šla už k svojmu dr, ten povedal, že srdiečko bije, veľkosťou odpovedá danému trimestru uvidíme či to plod zvládne.. dnes zase napriek liekom špinim už celý deň, bola som radšej za dr a ten zvýšil dávku lieku a vraj nemôžeme nič viac urobiť, je to na prírode či sa má narodiť alebo nie. Nie je to za pohlavný styk, ani nemám mať teraz menštruáciu... Čítala som mnohé diskusie, no ak by ste vy, ktoré ste takéto mali mohli napísať svoju skúsenosť, či ste napriek takým komplikáciám donosili dieťa alebo ste oň prišli.. (viem, že každý prípad je iný, môže to dopadnúť aj dobre aj zle, no rada by som vedela ako to mala väčšina žien ) ďakujem

ab727
14. apr 2021

@denisa0504 ja som to mala opakovane buď špinenie,alebo slabé krvácanie,ale mala som hematóm,tak to pripisovali tomu.

denisa0504
autor
14. apr 2021

@ab727 U mňa nevideli žiadnu príčinu. Ty si aspoň vedela z čoho to je. Mňa ubíja tá neistota a že neviem čo spraviť aby to bolo dobré... A napriek tomu si porodila?

zojanka
14. apr 2021

@denisa0504 pri prvom tehotenstve som trošku špinila striedavo a skončilo to zamlčaným potratom, pri druhom tehotenstve som špinila trošku viac, aj slabo krvácala v prvom trim. a som 32tt a všetko je ok. Dôvod sa nenašiel, je to pomerne bežné na zač.tehotenstva.Takže tak, držím palce.

denisa0504
autor
14. apr 2021

@zojanka ďakujem za povzbudenie. jedno bábo mi už umrelo v 12tt a veľmi dúfam, že teraz to zvládneme

majamat
14. apr 2021

ja som spinila v 7-8tt a potom v 11tt som chvilocku krvacala - cerstva krv. a tehu dopadlo dobre, este som prenasala a uz mi tu beha 10r dcera. teraz sa s kamaratkou cvachtaju vo vode - kupu babiky.

ab727
14. apr 2021

@denisa0504 som momentálne 32tt a ty sa hlavne nestresuj a buď v kľude,oddychuj ak sa dá a mysli pozitívne,ak si začala špiniť a srdiečko bilo tak je to ok,ja viem,že je to ťažké tiež som mala 2×zamlknutý potrat,držím palce

hailey1
14. apr 2021

@denisa0504 ja som spinila komplet cele tehotenstvo, uplne bez priciny a vedla mna lezi polrocny medved 🐻

malicka_mysicka
14. apr 2021

@denisa0504 tretina zien spini/krvaca pocas tehotenstva. Hlavne sa nestresuj. Ja som v kazdom tehotenstve, ale kazdopadne, mam doma dve deti, raz som rodila v 42tt a raz v 39tt. Raz to skoncilo potratom.

sisabe
14. apr 2021

@denisa0504 pošli niekoho kúpiť ascorutin ten môžeš mne pomohol .2x denne

jdvorka
14. apr 2021

@denisa0504 ja som začala krvácať v 6tt a teraz som už v 38tt 🙂 Keď už bolo vidieť ❤️, tak je to dobré, teraz je všetko viac prekrvené, mohla ti prasknúť len cievka. Hlavu hore, šetri sa a veľa oddychuj.

denisa0504
autor
15. apr 2021

Ďakujem vám, som už trochu pokojnejšia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre