Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

marcciik
26. júl 2009

Teda Lucí jsou nadherný 😀 vubec celý tvoje alba jsou pěkný je tak ode každýho něco a to je super.Co se týká jídla už mi to taky začíná 😅 dala jsem si ovocný knedlíky a hned na to hranolky s tatartkou muj M na mě koukal jak blázen a jen kroutil hlavou 😀 😀

lucka.adis
26. júl 2009

Marci, třeba si taky už uděláš nějaké to Album, aby jsme se mohli mrknout. 😉
Tý jo, tak ovocný knedlíky a potom na to hranolky s tatarkou, no marci.. nejsi ty náhodou těhule 😀 😅

marcciik
26. júl 2009

jo jo asi už to tak bude 😀 na albu už se pracuje 😉

elefant22
27. júl 2009

ahojte babulky...ja mam za sebou otrasny vikend...spinenie neprestalo, prave naopak, cim dalej silnejsie....nedavam si velke nadeje, mam strach... ☹

lucka.adis
27. júl 2009

Dobré ráno, holky..

Marci 😀 😀 Na Albu se už pracuje? Super, jsem na to tvoje-vaše mimi zvědavá 😵

Ahoj Elefant, byla jsi na té pohotovosti nebo u svého dr.?? Měla by jsi tam určitě zajít, teda pokud jsi tam nebyla včera. Určitě by tě měli prohlídnout a udělat ultrazvuk mimiňouska, jestli je všechno v pořádku a zvětšit ti dávku prášků. Pokud by t řekli, že je všechno o.k a dali ti větší dávku prášků, tak se potom opravdu snaž hodně ležet a vstávat jenom na wc a když si uděláš jídlo, tak si ho vem buď do postele a nebo se najíst normálně a potom hned zase šup do postele a ležet. I kdyby jsi měla celej den prospat, tak mimi to neublíží, hlavně že budeš v klidu a žááááááádnéééé nervy!!!!!!!!

marcciik
27. júl 2009

Ahoj holky Elefant nepřestávej věřit a honem utíkej k doktorovi už jsem tu psala že jsem dva dny hooodně krvácela a mimi bylo v pohodě jen potřebovalo větší podporu a dostala jsem větší dávku léků a za tři dny bylo po všem hlavně se nestresovat a ležet a ležet fákt to zabírá 😉 Lucí máš hezky kraťučký vlasy tak jsem je kdysi nosila 😀 mužu se zeptat kolik ti je ? Připadáš mi hodně mlaďounká 😉

lucka.adis
27. júl 2009

Marci, pěkné Album... ty injekce ti věřím, že to občas zabolelo, i mě chvílama vyhrkli slzy, ale přesně tak jak jsi napsala, co by jsi pro svůj sen neudělala 😉 držím palečky, aby se miminko mělo u tebe moc dobře.
Jinak mi bude 26, vypadám mladší..to já vím a chvílama mě to i štve, ale s tím bohužel nic neudělám 😅

jani80
27. júl 2009

Ahoj holky,
elefant, jestli jsi ještě nebyla u doktora, tak utíkej. Já jsem na doporučení holek odtud taky hned šla a jsem moc ráda, že jsem je poslechla. Opravdu každé krvácení i špinění je vážné a nesmí se to podceňovat.

Holky, s těma chutěma jsem na tom podobně. Včera večer jsem snědla grilovanou klobásu s hořčicí, hned na to meruňkový koláč a za chvíli mlíko. No nechtěla bych vidět obsah mého žaludku 😀 A už jste něco přibraly? Já myslím, že od začátku tak 2 - 3 kila.

Jinak já už od soboty taky vůbec nešpiním. A dneska ráno jsme to nevydrželi 😀 Tak snad to bude dobrý. Trochu jsem se poptala a bylo mi doporučeno, že se sexíkovat může, ale měli bychom si dávat pozor vždy ve dnech, kdy by se normálně dostavila menstruace. Prostě si to tak nějak vypočítat a třeba poznačit do kalendáře a v ty dny nesexíkovat. Prý jsou ty sliznice daleko náchylnější k podráždění. Takže budu dnes pilně počítat 😀 Při mých nepravidelných cyklech to bude zajímavé 😝

jani80
27. júl 2009

Luci, máš pěkný album. To je zajímavé jak jsi otěhotněla 🙂 A jsou super ty těhu trička 😀

lucka.adis
27. júl 2009

Ahoj Jani, to je dobře že už nešpiníš... fakt je to dobrá zpráva 😉

Jinak to moje špinění, no nevím, nevím...ale rozhodně jsem to neměla v době, kdy bych měla mít zrovna MS, takže se stejně budu dneska ptát své dr. a taky se ji musím zeptat na Urogestan, jestli mi ještě nějaký předepíše nebo jak to vlastně bude.
Naše otěhotnění bylo fakt překvapení, měli jste mě vidět a potom i mého manžela 😀 jsme to nemohli nějak rozdýchat.

Ty trička si chci objednat až v Srpnu, to už budu mít za sebou třetí měsíc a 1.screening, takže budu už ohodně klidnější.

lucka.adis
27. júl 2009

Jani, ty si nebudeš dělat Album?

handm
27. júl 2009

Ahoj kočky moje! Tak sjem tu a po dvou dnech víkendu ani kapička krve nazmar!!!!!!!!!! Jupíííí!!! Tak doufám, že to tak bude pokračovat!!! JSem fakt ráda a doufám, že se držíte podobně!!!
Jinak jsem zas v práci a jak vás tak pozoruju, snad taky budu muset začít dělat nějaké to album, i když jsem to už Luci psala 🙂))
S jídlem u mě pohodička! Pořád jsem ještě nezažila nevolnost, tak si užívám🙂 I když se snažím jíst zdravě (snažila jsem se i před tím, ale občas ujela na chipsech atd), tak teď se to snažím odbourat a baštím broskve ze stromu od tchýně atd...
A ráda bych zatím nepřibírala nějak výrazně, protože mám problémy s kyčlema a neměla bych výrazně přibrat obecně, doktor sice říkal, že v těho se tomu asi nevyhnu, ale ať dávám pozor, takže se teď snažím ještě trochu pohubnout (tou zdravější stravou) 🙂))

lucka.adis
27. júl 2009

Ahoj Hani !

Mno jo, to Album by sis měla časem určitě udělat 😀 jinak jsem ráda, že už taky nešpiníš. Snad se ti to zase nerozjede, buď na sebe moc opatrná, když jsi v té práci.

Tý jo, broskve..mňam, ale já když se jich s prominutím přežeru, tak je mi potom tak blbě, že nadávám sama sobě, proč jsem je jedla. Ale druhý den je zase máme doma a já je samozřejmě zase baštím 😀 😀
Kdy máš kontrolu u doktora?

marcciik
27. júl 2009

Ahoj holky to je super že už nešpiníte možná budeme muset časem změnit rubriku 😀 Lucí tak to je lepší že vypadáš mladší ne? mě taky hádají vždycky méně a když jim řeknu kolik mi je valí oči 😒 je to vždacky docela trapas.Jani nevím v kolikátým jsi týdnu ale myslím že tak 2-3 kila b yměli být v normě ne? Já teda nevím kolik jsem se zpravila vím že tři a půl kila mi vyskočila hned po hormonech a pak zas něco schodila takže bych to viděla tak na kilo a půl možná dvě těhotenstvím fakt nevím.Taky seč snažím moc nežrat 😀 ale jsou dny kdy to fááákt nejde

jani80
27. júl 2009

Já na album zatím nemám čas. Mám to teď všechno takové rozlítané v práci i v osobním životě, možná později.
Luci, tak se na to u Dr. zeptej a pak napiš 😉
Handm, v těhotenství by se ale nemělo hubnout. Jíst zdravě je určitě správné, ale hlavně musíš k zelenině hodně masa. Bílkoviny jsou hrozně důležité. Co můžeš omezit jsou sacharidy, tj. pečivo a hlavně přílohy. Ale zase pak musíš dodat vlákninu, aby jsi neměla zácpu. Já mám ale pocit, že i kdybych nejedla vůbec nic, tak prostě kynu. Asi je to i tím, že teď nemám kromě minima chůze žádný pohyb.
Luci, a to jako, že ti nějaký folík praskl už před IVF a vy jste ho stačili oplodnit? Jinak mi to nejde do hlavy 😵 Ale hlavně, že se podařilo.

lucka.adis
27. júl 2009

Marci, tak schválně... kolik ti je? Já by ti tak tipovala do 30let, víc ne.. vypadáš tak na 28-29.

Jani, zeptám se a dám určo vědět. Jinak s tím folíkem, asi to tam muselo být..protože ty ostatní se nám prostě neoplodnili nebo vlastně oplodnili, ale nezvládli to do konce. Každopádně jsme těhotní a jsme za to moc rádi 😀

Jinak asi uděláme nové téma, když už nešpiníme... co vy na to, teda jestli si ještě budete chtít semnou psát 😕 😅 hihi

marcciik
27. júl 2009

Jsem zas tu trochu jsem poupravovala album rozepsala tam to naše trápení než jsme se dostaly k mimču 😀 ,Lucí tak to moc děkuju ale je mi 35 let hruza co.
Taky bych asi změnila téma aby nás za chvíli nezrušily 😅 každopádně to tvoje těhulkování je hezká hříčka přírody a je vidět že zázraky se dějí kdo by to řekl že tam zustane opl. vajíčko co když se v tobě štourají člověk by řekl že zabijou všechno co tam zůstane 😉

lucka.adis
27. júl 2009

Marci, to bych ti teda rozhodně neřekla, ale i tak 35není až tak hrozný 😉 je to krásný věk 🙂

Tak nějaké téma vymyslete, ale potom to sem musíme písnout holkám, aby věděli kam za námi mají chodit 😉

marcciik
27. júl 2009

Tak děkuju já už si někdy připadám jak před důchodem 😀 at přemýšlím jak přemýšlí nic mě nenapadá mám dneska nějak vygymuváno 😅

lucka.adis
27. júl 2009

Do důchodu máš Marci teda opravdu daleko 😀 😀

Jinak mě taky nic nenapadá, tak budem přemýšlet celej den a třeba nás něco napadne. Já teď obědám a potom na mě čeká sprcha a hurrááá do Brna. Sice se mi do toho pařáku nechce, ale vidět mimiňouska.. to si nenechám ujít 😀 😵

marcciik
27. júl 2009

Tak to chápu tady je taky pařák na padnutí ale kvuli miminku bych vyrazila hned musím vydržet do pátku je to nekonečný 😀 jdu se taky na obědvat už mám zase hlad 😅 tak ti ppřeju at je dobře vidět mrňousek 😉

handm
27. júl 2009

Teeda, člověk chvilku pracuje a tady je to jak vodopád slov 🙂) Já nemyslím hubnout jako hubnout, nejsem blázen Luci, s tím masem vím, i když to u mě bude horší, moc na něj nejsem.. nejede mi, jen občas 🙂 Ale budu jíst prostě normálně. A o zácpě mi ani nemluv ☹(
Ad věk - občas zajdu na "těhulinky na úplném začátku" a tam jsou samé mladinké holky, tak do 25, tady si přijdu líp .-) Je mi 30, v říjnu 31 🙂 Stará matka 😝 Ale což, každý to má jinak a hlavně že vůbec! Každému je tolik, na kolik se cítí, že?!!

Holky, návrh na téma 🙂) Jen tak mimo a spíš pro legraci - máme s manželem zásadní problém (krom absence sexu 🙂)))) - a to je jméno pro klučíka.. Pro holku máme deset třeba na výběr, ale u kluka jsme ztracený...
Teď jdu na oběd, pak se ohlásím
Jo a Luci, na kontrolu jdu až 4/8 🙂) Ale moc se těším na tu "tečku" tam!! 🙂 Dobrou chuť všem!!

lucka.adis
27. júl 2009

Hani, my jsme včera taky probírali jména a docela hrůza 😀 manžel si s toho dělá srandu a říká miminku Eliška 😠 což mě se osobně nelíbí-bez urážky, chtěla bych : Barbora, Veronika, Tereza, Adéla, Andrea.. a u kluka bude taky problém. Měli jsme vymyšleného Richarda, už pěkně dlouho..ale ´mě se teď líbí i jiné jména: Jakub, Tomáš, David a potom po manželovi Petr. Takže jsem zvědavá, co to bude a hlavně na jakém jméně se shodnem 😀

Jinak to téma, fakt nevím.. ale měli by jsme na to přijít, nebo nám to uzavřou a nebudeme si moct psát.

marcciik
27. júl 2009

Jo holky co se týka jmen tak to je taky složitý manžel si taky furt prosazuje Elišku ale já se to snažím pořád zvrátit pořád mu vysvětluju ža až bude velká budou jí říkat Líza tak už trochu měkne 😀 taky se mi to zrovna moc nelíbí ale na Matějovi nebo Matyašovi jsme se schodly tak alespoň něco možná se ve finále bude jmenovat uplně jinak 😀 na holky mě nic nenapadá já bych chtěla Krystínku nebo Kačenku to se zas nelíbí jemu 🙄 Hani a jaký dej inspiraci

marcciik
27. júl 2009

Hokly nevím jestli to už tady není ale napadlo mě téma od začátku až do konce spolu???? Když se tu skoro od počátku podporujeme mohli by jsme vydržet až do konce ne ? 😅 Jinak fáákt nevím hodtě ještě některá navrhy

lucka.adis
27. júl 2009

marci, to je skvělý téma 😉 mě se teda fakt líbí a holky které se k nám budou chtít přidat z tohoto tématu klidně můžou.

lucka.adis
27. júl 2009

Založíš to ty nebo někdo jiný... myslím to téma. 🙂 akorát to sem písnem i holkám, aby věděli, kam jsme jim odešli 😉

lucka.adis
27. júl 2009

Marci a ostatní holky, tak já utíkám se připravit.. kdy jsi náhodou už to téma založila, tak mi to písni do IP ať vím. Ozvu se až dojedem z Brna.

Mějte se pěkně a snažte se odpočívat.

marcciik
27. júl 2009

Tak to jsem ráda já to neumím založit lucí jsem ráda že jsem zvládla album 😅 tak ho založ a já přelezu

marcciik
27. júl 2009

Jdu nakoupit mějte se hezky zatím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre