Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

elanela
29. mar 2008

som na začiatku tehotenstva pred 3 dnami mi bolo potvrdené tehotenstvo na sone bola bublinka ale srdiečko ešte nebolo vidno na kontrolu mám íst po 2 týždnoch to je 9.4 a dnes som trochu špinila myslíte že mám mat obavy alebo je to bežné také špinenie trochu

veva82
1. mar 2011

@elebe ja som mala pri dcérke-ale nevedela som že už som tehu MS 3dni takú slabšiu a krv nebola číra červená ale do hnedasta.A test mi vyšiel až v 6tt pozitívny,dokonca mi HCG z krvi v 4tt vyšlo negatívne,tak som si flámovala nadalej a bum pár týždňov drobec už mal aj ručičky a nôžky.Záleží to od testu a kedy si ho robíš.Nechcem ti dávať nejaké plané nádeje ake skús si spraviť nový,ja som si robila rapi preg či ako sa volajú a tie mi vyšli negatívne.Carieblue či tak nejak mi vždy presne ukázali.....a skús ten nový bol v reklame že ti aj ukáže v ktorom tt by si mala byť podla hladiny HCG.

elebe
1. mar 2011

@veva82 už som si kúpila rapiclear a urobím si zajtra ráno....a dnes som mala taký hlienovitý výtok s takými vlásočnicami,či čo .....a dnes poobede mi prišlo z ničoho nič strašne zle.... 😒

veva82
1. mar 2011

@elebe som zvedavá čo mi zajtra napíšeš 🙂 ale verím že budú 2 čiarky....ten výtok neviem čo môže znamenať.Ozaj a brucho ťa bolelo alebo bezbolestí si mala tú krátku MS?

elebe
1. mar 2011

@veva82 no ja som začala mať také tlaky a bola som strašne nafúknutá a keď mi teda prišla mrcha,tak ja reku že bude poriadne silná a ona nič....celá mrcha by sa mi zmestila do jednej vložky.

veva82
1. mar 2011

@elebe pekne...sprav si ten testík ráno a uvidíš......možno sa ti akurát zaryvalo embrijko do maternice ked si to mala tak....mňa napadlo že som mala takú bolesť teraz naposledy...čakala som aku silnú idem mať a nič.3 dni som menila intimky-dokonca som si dala aj vložku že sa už rozkrvácam lebo špinenie zosilnelo a nič.Na další de§ už bola vložka čistá...

elebe
1. mar 2011

@veva82 ja som si tiež dala vložku a bola tam len škvrnka....teda krv bola vo wc-ku a na vložke pár kvapiek....ja som asi nejaké čudné zvieratko 😒

veva82
1. mar 2011

@elebe hehe netáraj.....uvidíš zajtra ako bude.Ja som sa teraz tak zlakla,dúfam že sa nič nestane drobcovi.....blbá kuchta,varím mäso a tak začala syčať som sa bála že buchne...

elebe
1. mar 2011

@veva82 však uvidím,keď to neskúsim tak ma to bude hrýzť.....a čo dobrého varíš? ja som nevarila,vybrala som zbytky z mrazničky 😀

elebe
1. mar 2011

@veva82 aj si zalahla k zemi? 😀 😀 😀 neboj krpček je na dobrom mieste,nič sa mu nestane 🙂

veva82
1. mar 2011

@elebe presne tak,skús a uvidíš,alebo chod na gynču 🙂
nooo skoro som sa plazila k sporáku lebo para bola všade a malá začala plakať že vybuchneme......bud chrenovú alebo kôprovú omáčku k hovädzinke...ešte neviem a z mäska bude fajný vývar na zajtra 😀

elebe
1. mar 2011

@veva82 😀 😀 😀 😀 no hotová kovbojka.....a ty už máš malú princeznú? jééééj....aj my chceme malú princeznú....priateľ hovorí....copatú princeznú 🙂 no zajtra budem múdrejšia.....jáj jak si mi zdvihla náladu,som sa zasmiala 🙂

balazica26
1. mar 2011

@elebe Držím aj ja palce, nech zajtra vidíš dve čiaročky!!!

elebe
1. mar 2011

@balazica26 jáááj bodaj by si mala pravdu....takto si ešte môžem snívať a zajtra padnem na hubu 😒 myslíš že by sa mi udržalo mimi po dvojdńovej mrche?

balazica26
1. mar 2011

@veva82 tyyyy...nerob si šoky... inak ja mam tiež rešpekt pred kuchtou a radšej hneď stiahnem plameň, keď už začína syčať... ale zae bude papanica nejaká dobrá....

balazica26
1. mar 2011

@elebe to nezáleží od mrchy... veva82 môže mať pravdu s tým zahniezďovaním vajíčka... veď uvidíš...čo má prísť, to príde... budem držať prsty!! a zajtra daj hned vedieť!

elebe
1. mar 2011

@balazica26 ale mne mrcha meškala týždeň a potom prišla tak na krátko....preto si nemyslím že to bolo uhniezďovanie 😒 no ale uvidím zajtra a jasné že dám vedieť 🙂

veva82
1. mar 2011

@elebe hehe 😀 😀 😀 noo to ano..ach tie kuchty,som rada že som ťa pobavila...ano máme 6 ročnú modroočku,takže od septembra bude školáčka.Mám sa na čo tešiť...škola,bábo....ale zvládneme to lebo sme šikulky 😀 No a normálne som zvedavá ako teda zajtra dopadneš 🙂

veva82
1. mar 2011

@balazica26 tak to ti poviem bol to šok...my sme pozerali telku v obývke a zrazu syčanie,kým som dobehla do kuchyne para všade,chytro som vypla sporák 😀 A kôprovú omáčku som robila 🙂

elebe
1. mar 2011

@veva82 neboj to zvládnete v poho....susedka má presne tak isto prváčku a malé bábo a zvládajú.... 😀 však zajtra dám teda vedieť že ako som dopadla.... 😉

veva82
4. mar 2011

@elebe no ahoj ako si na tom?Si sa neozvala?

elebe
5. mar 2011

@veva82 no takže bolo to biotehotenstvo......to znamená že tehotná som bola,ale vajíčko sa slabo uchytilo a mrcha mi ho vyplavila.....ale všetko je v poriadku,pokecala som z dokym a úplne ma ukludnil a som celkom spokojná 🙂 a teraz vravel že máme veľkú šancu znova otehotnieť.....tak sa musíme len snažilkovať 😀

veva82
6. mar 2011

@elebe hmmm no snád vám to vyjde teraz 🙂 Ja som bola v noci na pohotovosti ☹ mala som na papieri uuuplne červenú krv,tak som si so slzami v očiach balila veci a šla do nemocnice.Našťastie mimi spravilo planý poplach,je v poradku,tak ma poslali domov.A po krvi ani chýru ani slýchu 🙂

balazica26
6. mar 2011

@elebe mno... tak o tomto som ešte nepočula, ale aspon vieš, že sa zadarilo a niečo tam bolo a môžete s pôžitkom skúšať ďalej... držím palce, nech sa čím skôr zadarí!!!

elebe
7. mar 2011

@veva82 bože dievča nestraš......ale teraz je všetko OK.....držím palčeky,nech sa ti to už nestane a nech ste zdravučký 😀 a ja dúfam že to výjde aj nám 😉

elebe
7. mar 2011

@balazica26 no aj doky vravel že teraz by sa mohlo zadariť....tak dúfam....tento týždeň som mala dosť nízke teploty a aj hlien....žeby ovulka? tak skoro? ale my sme to pre istotu poistili 😀 😀

balazica26
7. mar 2011

@elebe držím prsty!!

veva82
7. mar 2011

@elebe zatiaľ je všetko ok,od soboty krv nebola.Zajtra idem ku svojmu gynekologovi.

elebe
8. mar 2011

@veva82 ahoj moja,tak ako u dokyho.....všetko OK? 😉

veva82
8. mar 2011

@elebe neviem nejaký bol tajomný a o týždeň ma chce vidieť zas.Tak som zvedavá čo sa deje,normálne ma vyplašil,ani mi nič nepoveda ☹

elebe
8. mar 2011

@veva82 a čo si sa neopýtala??? ale keby to bolo niečo zlé tak ti pvie,alebo ťa pošle do nemocnice.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre