• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špinenie v tehotenstve, mám sa obávať?

2. decembra 2016 
@elebe ja som mala pri dcérke-ale nevedela som že už som tehu MS 3dni takú slabšiu a krv nebola číra červená ale do hnedasta.A test mi vyšiel až v 6tt pozitívny,dokonca mi HCG z krvi v 4tt vyšlo negatívne,tak som si flámovala nadalej a bum pár týždňov drobec už mal aj ručičky a nôžky.Záleží to od testu a kedy si ho robíš.Nechcem ti dávať nejaké plané nádeje ake skús si spraviť nový,ja som si robila rapi preg či ako sa volajú a tie mi vyšli negatívne.Carieblue či tak nejak mi vždy presne ukázali.....a skús ten nový bol v reklame že ti aj ukáže v ktorom tt by si mala byť podla hladiny HCG.
1. mar 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 už som si kúpila rapiclear a urobím si zajtra ráno....a dnes som mala taký hlienovitý výtok s takými vlásočnicami,či čo .....a dnes poobede mi prišlo z ničoho nič strašne zle.... :unamused:
1. mar 2011 o 18:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe som zvedavá čo mi zajtra napíšeš :slight_smile: ale verím že budú 2 čiarky....ten výtok neviem čo môže znamenať.Ozaj a brucho ťa bolelo alebo bezbolestí si mala tú krátku MS?
1. mar 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 no ja som začala mať také tlaky a bola som strašne nafúknutá a keď mi teda prišla mrcha,tak ja reku že bude poriadne silná a ona nič....celá mrcha by sa mi zmestila do jednej vložky.
1. mar 2011 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe pekne...sprav si ten testík ráno a uvidíš......možno sa ti akurát zaryvalo embrijko do maternice ked si to mala tak....mňa napadlo že som mala takú bolesť teraz naposledy...čakala som aku silnú idem mať a nič.3 dni som menila intimky-dokonca som si dala aj vložku že sa už rozkrvácam lebo špinenie zosilnelo a nič.Na další de§ už bola vložka čistá...
1. mar 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 ja som si tiež dala vložku a bola tam len škvrnka....teda krv bola vo wc-ku a na vložke pár kvapiek....ja som asi nejaké čudné zvieratko :unamused:
1. mar 2011 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe hehe netáraj.....uvidíš zajtra ako bude.Ja som sa teraz tak zlakla,dúfam že sa nič nestane drobcovi.....blbá kuchta,varím mäso a tak začala syčať som sa bála že buchne...
1. mar 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 však uvidím,keď to neskúsim tak ma to bude hrýzť.....a čo dobrého varíš? ja som nevarila,vybrala som zbytky z mrazničky :grinning:
1. mar 2011 o 19:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 aj si zalahla k zemi? :grinning: :grinning: :grinning: neboj krpček je na dobrom mieste,nič sa mu nestane :slight_smile:
1. mar 2011 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe presne tak,skús a uvidíš,alebo chod na gynču :slight_smile:
nooo skoro som sa plazila k sporáku lebo para bola všade a malá začala plakať že vybuchneme......bud chrenovú alebo kôprovú omáčku k hovädzinke...ešte neviem a z mäska bude fajný vývar na zajtra :grinning:
1. mar 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hotová kovbojka.....a ty už máš malú princeznú? jééééj....aj my chceme malú princeznú....priateľ hovorí....copatú princeznú :slight_smile: no zajtra budem múdrejšia.....jáj jak si mi zdvihla náladu,som sa zasmiala :slight_smile:
1. mar 2011 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe Držím aj ja palce, nech zajtra vidíš dve čiaročky!!!
1. mar 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balazica26 jáááj bodaj by si mala pravdu....takto si ešte môžem snívať a zajtra padnem na hubu :unamused: myslíš že by sa mi udržalo mimi po dvojdńovej mrche?
1. mar 2011 o 20:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 tyyyy...nerob si šoky... inak ja mam tiež rešpekt pred kuchtou a radšej hneď stiahnem plameň, keď už začína syčať... ale zae bude papanica nejaká dobrá....
1. mar 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe to nezáleží od mrchy... veva82 môže mať pravdu s tým zahniezďovaním vajíčka... veď uvidíš...čo má prísť, to príde... budem držať prsty!! a zajtra daj hned vedieť!
1. mar 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balazica26 ale mne mrcha meškala týždeň a potom prišla tak na krátko....preto si nemyslím že to bolo uhniezďovanie :unamused: no ale uvidím zajtra a jasné že dám vedieť :slight_smile:
1. mar 2011 o 20:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe hehe :grinning: :grinning: :grinning: noo to ano..ach tie kuchty,som rada že som ťa pobavila...ano máme 6 ročnú modroočku,takže od septembra bude školáčka.Mám sa na čo tešiť...škola,bábo....ale zvládneme to lebo sme šikulky :grinning: No a normálne som zvedavá ako teda zajtra dopadneš :slight_smile:
1. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balazica26 tak to ti poviem bol to šok...my sme pozerali telku v obývke a zrazu syčanie,kým som dobehla do kuchyne para všade,chytro som vypla sporák :grinning: A kôprovú omáčku som robila :slight_smile:
1. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 neboj to zvládnete v poho....susedka má presne tak isto prváčku a malé bábo a zvládajú.... :grinning: však zajtra dám teda vedieť že ako som dopadla.... :wink:
1. mar 2011 o 21:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe no ahoj ako si na tom?Si sa neozvala?
4. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 no takže bolo to biotehotenstvo......to znamená že tehotná som bola,ale vajíčko sa slabo uchytilo a mrcha mi ho vyplavila.....ale všetko je v poriadku,pokecala som z dokym a úplne ma ukludnil a som celkom spokojná :slight_smile: a teraz vravel že máme veľkú šancu znova otehotnieť.....tak sa musíme len snažilkovať :grinning:
5. mar 2011 o 07:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe hmmm no snád vám to vyjde teraz :slight_smile: Ja som bola v noci na pohotovosti :frowning2: mala som na papieri uuuplne červenú krv,tak som si so slzami v očiach balila veci a šla do nemocnice.Našťastie mimi spravilo planý poplach,je v poradku,tak ma poslali domov.A po krvi ani chýru ani slýchu :slight_smile:
6. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe mno... tak o tomto som ešte nepočula, ale aspon vieš, že sa zadarilo a niečo tam bolo a môžete s pôžitkom skúšať ďalej... držím palce, nech sa čím skôr zadarí!!!
6. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 bože dievča nestraš......ale teraz je všetko OK.....držím palčeky,nech sa ti to už nestane a nech ste zdravučký :grinning: a ja dúfam že to výjde aj nám :wink:
7. mar 2011 o 07:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balazica26 no aj doky vravel že teraz by sa mohlo zadariť....tak dúfam....tento týždeň som mala dosť nízke teploty a aj hlien....žeby ovulka? tak skoro? ale my sme to pre istotu poistili :grinning: :grinning:
7. mar 2011 o 07:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe držím prsty!!
7. mar 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe zatiaľ je všetko ok,od soboty krv nebola.Zajtra idem ku svojmu gynekologovi.
7. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 ahoj moja,tak ako u dokyho.....všetko OK? :wink:
8. mar 2011 o 19:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elebe neviem nejaký bol tajomný a o týždeň ma chce vidieť zas.Tak som zvedavá čo sa deje,normálne ma vyplašil,ani mi nič nepoveda :frowning2:
8. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veva82 a čo si sa neopýtala??? ale keby to bolo niečo zlé tak ti pvie,alebo ťa pošle do nemocnice.... :wink:
8. mar 2011 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok