Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Strhli mi necht na ruke

denula84
5. dec 2012

chirurg mi predpisal masticku betadine ze si to mam mastit a prevazovat. na letacku je vsak napisane ze sa to nema pouzivat v 2. trimestri, vie o tom ze som tehotna. teraz neviem co mam robit, za kolko mi narastie novy nechtik ☹(. dakujem.

zmrzlinkams
5. dec 2012

@denula84 neviem za ako dlho ti narastie nechtik ono je to induvidualne ako komu sa hoja rany ak sa ti hoja rychlo a v pohode tak by si nemala problem s narastenim nechtika možno ho budeš mať za par tyž. nazat ale ked sa ti pomaly hoja no neviem možno by to mastička urychlila, ale ak máš na letačiku napiane že by sa to nemalo vtehu brať tak ja by som si skusila zavolať ešte raz k dr. alebo sa skus v lekárni poradiť možno ti ponuknu namiesto toho niečo ine a bezpečnejšie, skus sa popytať ak su v lekárni ochotny tak verim že sa najde riešenie a možno ti aj povedia viac k tejto mastičke 🙂 rychle uzdravenie prajem aby nechtik čo najrychlejšie narastol a bolo zas dobre 🙂

eimijoyce
7. dec 2012

skús si zohnať Aloe Vera sprey prvej pomoci a koncetrát od LR firmy. Na čokoľvek čo treba zahojiť je to super. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli