Sú moje hodnoty z rozboru moču veľmi zlé?

3. máj 2022

Ahojte, prosím, viete mi vysvetliť moje výsledky z rozboru moču v 20tt? Krv je v poriadku a všetko v norme iba tieto hodnoty mám zvýšené. Poradňu mám o 2 týždne tak teraz neviem či je to veľký problém 🙄 ďakujem

marcela305
3. máj 2022

Vyzerá to na zápal močových ciest krv v moči biele krvinky zvýšené a baktérie ... každopádne najdôležitejšie je čo povie lekár ...

autor
3. máj 2022

@marcela305 môže to byť niečo vážne aj keď celkovo nemám žiadne príznaky?

oslo1
3. máj 2022

Mas tam zapal mocovych ciest.

diaszoky
3. máj 2022

Kamos mal masivny zapal a nemal priznaky

marcela305
3. máj 2022

Zápal močových ciest je dosť vážny môže ísť na obličky ,ale vy musíte vedieť prečo vám robil doktor tento odber a opýtať sa jeho zavolať si že či je to okej alebo potrebujete lieky ...pretože toto ukazuje na infekciu

autor
3. máj 2022

@marcela305 bolo to bežné interné vyšetrenie, že vraj sa to tak robí v druhom trimestri

falbala132
3. máj 2022

prave mi tiez vysli taketo vysledky, pritom priznaky nemam absolutne ziadne, az som si myslela ci mi nezamenili moc. kazdopadne mi povedala, ze ma uzivat 2x denne nalacno urolocicky caj.

autor
3. máj 2022

@falbala132 tiež ma to prekvapilo, čakala som že budem mať možno zvýšený cukor alebo málo železa ale toto nie. S tým čajom je to veľmi dobrý nápad, tiež ho začnem piť

maciatkolulu
3. máj 2022

Veľmi bežné u tehotných, žiadna hrôza, treba zavolať Dr a poradiť sa, kúpiť nejaké brušné i sušené, nie veľa, hlodkat si, veeeela piť, veeeela cikať. Antibiotika by som ja zatiaľ teda nebrala. Pokiaľ si s týmto nemaval problém už pred tehotenstvom, tak by som nestresovala. Ale rozhodne konzultovať s Dr.

lasona
3. máj 2022

Len pozor , veľa urologickych čajov nie sú vhodné pre tehotné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre