• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú nejaké riziká pri pôrode v 36 týždni?

1. januára 2017 
@ala82 ..............vtedy som to všetko tak zle prežívala...............teraz si ani nepamätám z toho nič......našťastie.....
4. jún 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny pomozte mii som tehotna a som v 34 tyzdni a povedali mi ze este nema dieta vivinute pluca moze sa nieco stat dietatu ked sa narodi priklad 36 tyzdny?? dakujemm :frowning2:
3. aug 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika.r ahoj je to uz davno co si prispela do tejto temy len sa chcemopytqt ak9 sa ma maly. Aj moja dcerka sa narodila v 36 tt taknsom sa len chceka opytat ako sa drzite ci neb9li dake komplikacie atd dakujem za odpoved
22. nov 2014 o 10:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem či to je ešte aktuálne ale ja som rodila tesne na začiatku 37tt- 36+3tt a bolo to v poriadku. Malý dýchal sám iba mal silnú žltačku a mal 48cm a 2,8kg. Ako mesačný mal iha 3kg taký drobček bol :slight_smile:
22. nov 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leastefany doktori ti pichnu inekcie na vývin pľúc. Tie sa pichaju 3-4 dni sa mi zdá. Čiže neboj sa.
22. nov 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja sa narodila v 36tt a vsetko v poriadku mala 2800g
22. nov 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby v pondelok mame mesiac a 3 kg mala je v poriadku klop klop klop
29. nov 2014 o 16:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer no je to uz dost davno co som pisala uz dcerka bude mat 3 rocky porod bol v poriadku len styri dni som lezala strasne ma bolela hlava zvracala som....ale inak v poriadku dakujem vam vsetkym asha300
13. jún 2016 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vasiliky treba vybaviť pôrodníka a dohodnúť sekciu v takýchto prípadoch. .. Ako si dopadla? Spomienka po toľkých rokoch ?
1. jan o 08:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajajanka vyvinute a dozrete su dve rozdielne veci...ona to myslela tak ze v 24tt uz bábätko má všetko čo treba avšak ďalšie týždne ešte dozrievajú orgány...
1. jan o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila35tt a za tri dni nas pustili domov /v zahranici/, vsetko okay, ale pichali mi kortikoidy tri tyzdne predtyn na plucka. Maly dychal sam a nebol vobec v inkubatore, prve tri mesiace bolo vidno, ze nejde s rovesnikmi, ani sme to necakali, ale od pol roka bol aj popredu, chodi od 10,5 mesiaca. Bez cvicenia. Chory moc nebyva.
1. jan o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok