Sú tieto bolesti normálne v 30. týždni?

vvrga1
15. jan 2022

Ahojte.
V utorok som mala poradňu, vraj všetko ukážkové. V ten deň som sa viac pohybovala, večer som aj mala ako keby svalovicu v podbrušku nič hrozné ľahla som si a prešlo to. Včera od rána ma bolí ľavá päta, nerobila som z toho nič, normálne som fungovala. Večer ma uz bolela celá ľavá noha, ledva som chodila. Dnes to isté, ledva chodím a pridružilo bolesť slabín hlavne teda na lavej strane. Keď ležím necítim nič, akonahle sa postavím je mi do plaču. Poraďte prosím čo na tú bolesť. Znamená to niečo zlé? 🥲

januska20
15. jan 2022

@vvrga1 podľa mňa to môžeš mať z chrbtice. Možno tlačí nejaký stavec na nerv.
Mňa zase veľmi bolí kostrč,do nôh mi to ale nevyžaruje.

any_soj
15. jan 2022

@vvrga1 ahoj. Nemáš aj trochu spuchnute, alebo zmenenú farbu? Náhodou tehotenská tromboza? Najčastejšie býva v nohe, a podľa netu v drvivej väčšine v ľavej. Diagnostikuje sa sonom, liečba nie je náročná, ale potrebná.

dodmilka6
17. jan 2022

@vvrga1 ja som mala minulý týždeň to iste cela ľavá noha aj s pätou strašná bolest asi 2-3 dní už to skoro zmizlo len som to nejak neriešila keďže mam už zo 2 roky problémy s kŕčovými žilami a doktor mi rovno oznámil ze v tehotenstve sa to môže zhoršiť 😐 a ako si nakoniec dopadla ?

vvrga1
autor
18. jan 2022

@dodmilka6 zajtra idem k lekárovi zatiaľ všetko ok natrela som si to alpou a už bolo lepšie. Päta ma stále bolí. U mňa je to tým, ze som nizka a mam veľké brucho, dufam ze vsetko ostatné je ok

dodmilka6
19. jan 2022

@vvrga1 ja som vždy bola veľká aj som a ešte asi aj budem do pôrodu 😁 takže sa mojim nohám nečudujem ale zaujímalo by ma co ti na to povedal lekár ci je to dačo vážnejšie ci nie 🙂 daj vedieť

vvrga1
autor
19. jan 2022

@dodmilka6 doki sa netvaril nadšene ked som mu vravela ze som mala az take bolesti. Povedal ze len mierne bolesti su OK v tehu. Nie som otvorena ani sa mi neskratil krčok len zmäkol 🤷 ze to mohli zapríčiniť aj tie bolesti. Prísny kľudový režim plus dvojité dávky magnezia a ak by to ešte raz tak bolelo smer nemocnica. Ale to je len môj prípad. Dúfam ze u teba bude všetko ok ☺️

dodmilka6
19. jan 2022

@vvrga1 fuha tak to ti dosť naložil....ja idem v piatok tak ak nezabudnem zase tak sa ho spýtam pre istotu ci je to veľký problém u mňa 🤔

vvrga1
autor
19. jan 2022

@dodmilka6 môj je taky prísny od začiatku tehu, ale ma pravdu. Treba myslieť na babo a nic nezanedbat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre