• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Svrbenie tela počas tehotenstva. Mám zavolať svojej lekárke?

21. marca 2017 
ahoj janetka, ty este tie vysledky nemas a aj tak si ta tam nechali?
29. dec 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica: mam vysledky krvi zo vcera, tie boli vyssie ako v stredu a teraz cakaju zas na gastroenterologa, najhorsie, ze moja zazmluvnena lekarka ma dovolenku, tak som tu na pospas bozi
29. dec 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uvidim aku liecbu mi nasadia, ci aj infuzky, alebo len lieky....ak lenlieky
29. dec 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to mozem byt aj doma....aspon na par dni
29. dec 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, neviem, ja mam pocit, ze mam normalne fobiu z nemocnice... ja to tu nezvladam, som totalne uzavreta, uplakana, nechuti mi jest, nic... a to inak som spolocensky typ, zjem aj za d voch
29. dec 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, si sama na izbe? ja ked som lezala v nemocke (mimochodom nikdy predtym som nebola hospit.), tak ten prvy den-dva, som tiez bola smutna, ale potom bola s babami celkom sranda. ono ten cas tam plynie pomaly, ale ja som sa snazila si robit aj cez den program :grinning: , behala som po budove (bufet, PNS), na kecali sme s babami na inych izbach, navstevy do toho aj mimo navst. hodin, no a ja som aj mala dost "procedur", co som absolvovala pocas dna, takze sa to dalo vydrzat. a okrem toho som chodila zo dva krat vybehla aj dole k p. jezikovej na cvicenie, aspon pocuvat
29. dec 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pisem vazne jak dement :sweat_smile:
29. dec 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, ty mas navyse super, ze si pripojena na net :wink:
29. dec 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica:jaj, tak ty si bola aktivna... som na antolskej tiez... ja praveze nemam vobec naladu na take behanie a tak...furt mi je smutno, ked vidim ludi v civile, a som sama na izbe, co ma vyhody aj nevyhody
29. dec 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica: pozeram, ze aj vy budete mat druheho chlapceka martinka, tak ako my
29. dec 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nejak sa ti martinovia zase dostavaju do kurzu :sunglasses: :sweat_smile:
potom uz len nejaka fajn kniha ti zostava :wink: neboj, ved uz to mas za par. ja viem, ze mas doma krpca - ozaj, ako to zvlada? (si sa toho obavala)
29. dec 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej, nejako to musim prezit... nic ine mi nezostava. maly zatial uplne vp ohode, je s manzelom, ten ma teraz dovolenku, tak si bacuju, ale kecam s nimi aj cez skype, a aj ked ma vidi, tak nic, je stale rozblazneny..uvidime, zatial je to ok...len byt mimo dva tri tyzdne ma vazne desi
29. dec 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, tak to máš dobré, mne to svrbenie neprestalo, len sa zmiernilo, nevedela som sa dočkať pôrodu... a to stou nemocnicou, mňa to chytilo, ked som ostala sama na izbe, len som revala arevala, ty máš aspoň pripojenie na net :sweat_smile: ináč ako píše čertica, kde som bola na izbe s babami, tak bolo fajn, veľa sme sa nasmiali, s jednou znich som v kontakte aj po 2 rokoch :slight_smile: tak to nevzdávaj a ked ti bude smutno, tak si píš s nami :slight_smile:

pri druhom tehu som nemala problém s pečeňou, ale tehu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked to môžem porovnať, tak radšej tú cukrovku :sweat_smile: my máme cukrovku v rodine, tak sa neľakajte :grinning: a pri tom prvom, som mala malú uloženú na pravej strane a tlačila mi na pečeň, vraj preto som mohla mať tie problémy s pečeňou....
29. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi: aj u mna je to sposobene tym, ze maly mi tlaci na pecen.. a tebe sa potom ako rozhodli s tym ukoncenim? ci samovolne to prislo?
29. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, mne sa malá otočila 2 tt pred termínom ritkou, tak to ukončili cisárskym, bola som prvorodička, malej odhadovali 3,5kg a ešte aj problémy s so zrážanlivosťou...ale myslím, že hlavný dôvod na cisársky bola poloha malej :slight_smile:
29. dec 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kolko si lezala v nemocke predtym?
29. dec 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najskôr 2tt ked zistili čo mi je a kým zabrali lieky natoľko, aby som mohla íísť domov ( ale ja som na tom bola fakt zle), vtedy mi povedal Dr. u ktorého som bola kvôli tým pečeňovým testom, neviem teraz ako sa to nazýva, že by ma nechal v nemocnici až do termínu, na čo som sa hned rozplakala :sweat_smile: bolo to ešte 6tt do termínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: našťastie gyn. mali iný názor a ked sa to upravilo, pustili ma domov a pravidelne som si u obvodáka dala robiť testy, ale zhoršoval sa mi fbg (tá zrážanlivosť) aj napriek injekciám čo som každý deň brala a preto ma po 2tt doma zase zobrali do nemocnice. takže to zhrniem, 2tt v nemoc. 2tt doma a 2tt zase v nemoc, ale už aj s pôrodom :slight_smile:
29. dec 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja by som prijala tyzden doma a potom uz tiez naplanovat porod a ist do nemocky
29. dec 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím, hlavne ked nie si z BA a nemôžeš mať každý deň návštevu, ja mám v BA aspoň tety a tak sa striedali s návštevami, veľmi dobre ťa chápem, ale už to máš za pár, tak to vydrž... čo ti povedali lekári, ako to vyzerá? a koho máš izbového lekára?
29. dec 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
byvame v samorine, co je 15 km od ba, takze manzel s malym budu chodit kazdy den..to je super. no nic nepovedali, ze treba tu byt... tot vsjo... ziadne prognozy..izboveho? ani neviem uz to meno,nejaka lekarka, a zazmluvnenu mam dr. dubcakovu, ale ako som uz spominala,t ak je na dovolenke...takze sa nikto nezaujima nejak blizsie
29. dec 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vesi: az teraz som si vsimla, ze si z okr. DS
29. dec 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš dobré, že za tebou prídu každý deň, mysli na to, že je kvôli bábu a všetko bude O.K. ja som sa ináč stále vypytovala ako to vyzerá s výsledkami, povedia ti to aj sestričky. mala som vtedy výborného izbového, ktorý tam už nerobí a ten mi vždy všetko vysvetlil :slight_smile:
29. dec 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, áno, ja bývam v Gabčíkove, tak preto za mnpu nechodili každý deň, ale mala som dobré spolubývajúce, tak to nebolo až také zlé :slight_smile:
29. dec 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako sa volal ten lekar? nie dr.cierny? vies, len teraz je vikend, tak sa tu v podstate nic nedeje...
29. dec 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, Dr. Čierny a zhodou okolností o 3,5 roka neskôr odrodil moju druhú dcéru :grinning:
29. dec 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
on teraz ordinuje v samorine, ja som k nemu chodila tam do poradne
29. dec 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ja mám dr. v Bratislave, ale chcela by som prejsť k nemu do Šamorína, mám to bližšie a myslím si, že je dobrý lekár. len neviem či berie aj netehotné pacientky...
29. dec 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
berie aj netehotne podla mna..preco by nie, ja som bola s nim relativne spokojna,ale nemala som ziadne komplikacie, takze super... az ako som presla na antolsku, tak hned prvy tyzden a bum
29. dec 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, bud rada, že komplikácie máš až teraz, aspoň to kratšie potrvá :slight_smile:
mám naňho kontakt, tak tam zavolám po novom roku či ma zoberie, dúfam, že áno, lebo do Blavy sa mi už nechce chodiť a tu u nás... ja som to už niekde písala, vyberiem si lekára, ktorého aspoň trochu poznám a viem čo od neho môžem očakávať :slight_smile:
teraz už musím íst Janetka, ked budem mať čas, tak poobede sem zas nakuknem, pekne si oddýchni, kým môžeš.pa :slight_smile:
29. dec 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok,dakujem za pokec...budem tu tak navecer, po navstevach.... pa
29. dec 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok