Tehotenská nádcha v 23. týždni

4. mar 2023

Ahojte prosím čo pomôže na tu nádchu ?? Som 23tt a už si neviem rady vyplachy mi nepomáhajú vôbec ani s morskou vodou ani soľou ,inhalovanie všetko mám komplet upchate už si neviem rady každý mi radi len morské spreje ale mne to ešte zhorší mám neskutočne opuchnutu sliznicu..ja musím striekať večer detský olynth ale aj tak nedá sa takto fungovať prosím tie čo ste si tým prešli čo vám pomohlo
Ďakujem

thereisabear
4. mar 2023

Normálny dospelácky olynth alebo muconasal, tiež nič iné nezabralo.

amonet
4. mar 2023

detsky olynth co je od maleho babatka mne zabral

autor
4. mar 2023

@thereisabear môže sa aj dospelácky ?? Neublíži bábätku ??

thereisabear
4. mar 2023

Mne lekár povedal, že môžem.

pukanec123
4. mar 2023

Ak je to naozaj tehotenská nádcha a nie z choroby, tak mne jedine čo pomohlo je porodiť 🙈 ja som mala brutálnu nádchu, nonstop ucpaty nos, konvickovanie, detské spreje atd nič mi nepomáhalo. Pamätám si presne, ako maly uzrel svetlo sveta a mne sa hneď v tom momente uvoľnil nos. Doteraz nechápem 🤦🏻‍♀️ ja som si dávala sem tam aj normálne dospelacke kvapky do nosa keď bolo už moc zle. Tým tá na nič nenahovaram, ale môj gynekológ povedal že to je len lokálne, pokým sa to nepreháňa tak to nemá ako uškodiť 🙏🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre