Tehotenské nevoľnosti

katooshik
17. aug 2022

Čaute baby. Tie čo máte tehotenské nevoľnosti,zvyknú sa v priebehu dní meniť,raz že je to lepšie,inokedy horšie? Už mám dve tehotenstva za sebou,obe som pregrcala ale toto si už nepamätám. Teraz som v 5 tt+4 ,včera som vracala 35 x za noc, musela prísť záchranka,po infúzií bolo lepšie,a ráno som išla ku gynekologicke, tehotenstvo potvrdené,na sone gestačny vak,všetko v norme vzhľadom na skorú tehotnost. Vypísala mi papier na hospitalizáciu,keby mi nevoľnosti neprešli,ale ja som sa vybavila všelijakými možnými liekmi a overenými radami proti vracaniu
a dnes baby nič. Ani ťuk. Vôbec mi nieje zle,nevraciam. Bojím sa,či sa embryo neprestalo vyvíjat. Alebo je normálne že sa to tak strieda- lepšie / horšie dní.?

7lenka11
17. aug 2022

ja som mala prvý trimester ako na hojdačke... dva-tri dni horšie, potom dva-tri dni bez príznakov a plná energie.. síce som negrcala, ale u mňa sa striedala únava s jemnou nevoľnosťou a pažravosťou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre