Tehotenstvo a chrípka

7. dec 2022

Ahojte holky,
Pred tyzdnom som zistila ze som tehotna. K lekarovi mam ist az buduci tyzden, avsak dostala som chripku. Myslite ze sa mam bat najhorsieho?
Teploty mam tak do 38, ale boli ma hlava aj cele telo, proste chripka. Mate podobnu skusenost?

lely1234
7. dec 2022

Ja som mala ale asi v 7 mesiaci cca tiež takú chrípku bolon to uz dávnejšie, teploty, kašeľ, hrdlo. Brala som čo mi bolo predpísané a prešlo to 🙂 dieťa bolo aj je v poriadku. Podľa mňa sa nemáš čoho báť. Len oddichuj keď sa dá a vyliec si to po porade s doktorom samozrejme 🙂

54tinka54
7. dec 2022

Mne moja gyn hovorila že v 1.trimestri sú pre bábätko nebezpečné choroby s horúčkami, čiže teplota nad 38.
Ja som mala na konci prvého trimestra covid, teplotu som pri 38 zrážala paralenom. Všetko bolo v poriadku. 🙂

llnzz
7. dec 2022

Ja som mala na začiatku tehotenstva covid vysoké horúčky, približne v 3 mesiaci som prekonala zápal ladviny ktorý sprevádzali tiež vysoké horúčky až antibiotika pomohli a v 6 mesiaci zase covid s ťažším priebehom ako prvý krát. Nakoniec dopadlo všetko fajn maličký sa narodil zdravučký všetko bolo v poriadku.

veronikaszabova
7. dec 2022

Preco myslis na najhorsie? Ja som v druhom mesiaci mala brutal zapal priedusiek - antibiotika, CRP 160, rontgen, horucky skoro 40st.
Teraz som 22tt a mala je v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre