Tehotenstvo a herpes

55minnie55
5. okt 2015

Dobrý deň. Mali ste niektorá problémy s herpesom v tehotenstve? Ja som ich mávala aj pred tehotenstvom a vo veľkom množstve. Keď som herpes už prekonala, je to podľa vás teraz nebezpečné? Môžem začať užívať vitamín B? Alebo viete mi poradiť niečo iné?

liz_lemon
5. okt 2015

@55minnie55 ak myslis herpes na pere, tak ten nema s tehotenstvom nic, ak mas genitalny, tak to oznam gynekologovi, ten je nebezpecny

katka1981
5. okt 2015

@55minnie55, skus B-komplex ale to je problem oslabenej imunity a neviem ci nejaky vit. na to pomoze. Mam stym skusenosti dlhorocne. Inak ako tehotna som mala herpes tiez, nic sa nestalo,. Vraj riziko je ak ho dostanes prvykrat v tehu. Skus brat B-komplex, selen a zinok a vit, C a D.

seahorse27
5. okt 2015

Je tu milion rovnakých tem, staci zadat slovne spojenie "herpes v tehotenstve" do vyhladavaca tu MK alebo do googlu. Nie, nic ti nehrozi, ani tvojmu dietatu. Pouzivaj naplaste - napr. Compeed, s vitamínom B opatrne, ak beries nejake tehotenske vitaminy - tam uz je obsiahnuty.

magdus999
5. okt 2015

@55minnie55 ahoj, aj ja ho mám v tehotenstve, vygooglila som, že to je v pohode, ak sme ho už predtým mali. Dávaj si pozor, akú masť naň použiješ, nejakú látku v tehotenstve nemôžeš. Ja som napríklad používala herpesin, ten mi vždy hneď zabral a teraz ho nemôžem. Ale ako ti radili, vygoogli a nájdeš tam veľa rád a odpovedí 🙂

dzastin
5. okt 2015

Ahojte ja som 21 tt uz mam herpes 3x dnes som bola na koznom dostala som tabletky herpesin 5x denne jest a masticku fucidin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre