• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenstvo a osýpky. Je to veľké riziko?

29. júla 2007 
Prosim vas tehulky ci uz vas mamicky,nevie mi niekto poradit,ake riziko je v tehotenstve dostat od niekoho osypky.Pracujem v zahranici s pacientami so oslabenou imunitou a jeden z pacientov(dospely)ochorel na osypky.Mne hned zamestnavatel oznamil,ze by nebolo pre mna dobre ist do prace aspon,kym sa nevylieci.Ja som bola ako dieta ockovana.Jemu osypky uz vypukli,co viem ze uz riziko pre mna take velke nieje,lenze pocas jeho inkubacnej doby som sa o neho starala a kedze viem,ze my tehulky sme nachylnejsie na ochorenia mam strach ze sa to u mna moze este prejavit.Poradte prosim.
29. júl 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, mne moja midwife povedala, ze ak som uz osypky ako dieta mala, tak sa nemusim bat :wink: ...ale ak si osypky este nemala, tak by si naozaj mala davat na seba pozor...ale ako to je s inkubacnou dobou a ake je riziko, to naozaj neviem :confounded: ...
29. júl 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som osypky este nemala,a ako som i napisala,bola som proti nim ockovana.Mrzi ma,ze nemozem ist do prace,ale riskovat nechcem,ale dik moc za radu. :slight_smile:
29. júl 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok