Tehotenstvo a pruh. Máte s tým skúsenosti?

sue0071
30. sep 2011

Ahojte, chcela by som vedieť, či ste niektorá nemali v tehotenstve pruh...Ja som v 30tt a mám ho, doteraz to bolo v poriadku. Ak máte niektorá s tým skúsenosti, tak popíšte...Pekný deň prajem... 🙂

macka23
18. okt 2011

@sue0071 ahoj, ja som mala v tehotenstve pruh v slabine, cca od 28tt, bola to indikacia na sekciu, mam vsak vyborneho porodnika, a pruh mi "spravili" zaroven so sekciou. Na salu bol privolany aj chirurg, takze som mala velke stastie 🙂 Rodila som v spinalke, dokonca mi odstranili aj zrasty po operacii z pred 10rokov. V mojom pripade bola sekcia to najlepsie riesenie 🙂 Drzim palce.

sue0071
autor
19. okt 2011

@lunnka ďakujem idem si to prečítať 🙂

sue0071
autor
19. okt 2011

@macka23 ja som mala sekciu aj pri prvom dieťaťku, tak počítam, že to bude aj pri tomto...dnes ma to troška aj pobolieva...som v 33tt+ a mám to na pravej strane...no uvidíme ako to teda dopadne...ďakujem za príspevok.... 🙂

barborkasmejko
8. sep 2012

Ahojte kočky, chcem sa opýtať, ktoré máte skúsenosti s plánovaným cisárskym rezom a zároveň s pruhom - aké to je, keď to urobia naraz... a takisto akú ste mali pri tom anestéziu? Jedna kočka písala vyššie spinal - nie je to nebezpečné? Ďakujem za príspevky - čaká ma to v pondelok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre