Tehotenstvo a vyrážky: Čo môže pomôcť?
Ahojte. Som v 30 tyzdni tehotenstva ( 2 tehotenstvo). Pred tyzdnom sa mi na rukach vyhodili vyrazky ( vyzera to ako ovcie kiahne) ktore ma svrbi. Bola som u koznej, ale zatial krem nezabera. Dnes rano sa mi vyhodil cely dekolt. Mate s tym niekto skusenost? Co Vam pomohlo? Od ciho to moze byt? Dakujem
Nespalila si sa na slnku? Ci si nedostala alergiu na slnko. To svrbi a vyzera podobne
@mius33 žihľavka?? nezjedla si niečo kyslé, neumyté ovocie... skús aloe vera gel..
Nemyslim si, ze toto ma nieco spolocne s tehotenstvom.
A ako kiahne to naozaj nevyzera...skor nejaka alergia....
Vysetrene pecenove testy? Ak zle odteka zlč moze sa to prejaviť svrbenim. Mala som nieco podobne, vyrazky v dekolte a na nohach.
@wwwwerunka Zajtra idem ku gynekologovi na krvne testy😒



Vysetrene pecenove testy? Ak zle odteka zlč moze sa to prejaviť svrbenim. Mala som nieco podobne, vyrazky v dekolte a na nohach.