icon

Tehotenstvo a vyrážky: Čo môže pomôcť?

avatar
mius33
21. jún 2026

Ahojte. Som v 30 tyzdni tehotenstva ( 2 tehotenstvo). Pred tyzdnom sa mi na rukach vyhodili vyrazky ( vyzera to ako ovcie kiahne) ktore ma svrbi. Bola som u koznej, ale zatial krem nezabera. Dnes rano sa mi vyhodil cely dekolt. Mate s tym niekto skusenost? Co Vam pomohlo? Od ciho to moze byt? Dakujem

avatar
wwwwerunka
21. jún 2026

Vysetrene pecenove testy? Ak zle odteka zlč moze sa to prejaviť svrbenim. Mala som nieco podobne, vyrazky v dekolte a na nohach.

avatar
luciaruz
21. jún 2026

Nespalila si sa na slnku? Ci si nedostala alergiu na slnko. To svrbi a vyzera podobne

anonym_a0c524
21. jún 2026

@mius33 žihľavka?? nezjedla si niečo kyslé, neumyté ovocie... skús aloe vera gel..

anonym_9c6670
21. jún 2026

Nemyslim si, ze toto ma nieco spolocne s tehotenstvom.

anonym_bacad0
21. jún 2026

A ako kiahne to naozaj nevyzera...skor nejaka alergia....

avatar
mius33
autor
21. jún 2026
@wwwwerunka

Vysetrene pecenove testy? Ak zle odteka zlč moze sa to prejaviť svrbenim. Mala som nieco podobne, vyrazky v dekolte a na nohach.

@wwwwerunka Zajtra idem ku gynekologovi na krvne testy😒

avatar
mius33
autor
21. jún 2026
@luciaruz

Nespalila si sa na slnku? Ci si nedostala alergiu na slnko. To svrbi a vyzera podobne

@luciaruz Nie, nevhodim na slnko

avatar
mius33
autor
21. jún 2026
@anonym_a0c524

@mius33 žihľavka?? nezjedla si niečo kyslé, neumyté ovocie... skús aloe vera gel..

@anonym_a0c524 Zihlavku kozna vylucila😒