Tehotenstvo a zelený výtok.

sisi123123
4. júl 2019

Ahojte vedel by mi niekto poradiť mám žltý až zelený vytok môže to byť aj s toho že som tehotná spravila som si test a mám to pozitívny......... Dakujemm

ejanjelik
4. júl 2019

Nemal by byt takto sfarbeny, asi mas aj infekciu

sisi123123
autor
4. júl 2019

@ejanjelik a keď mám tú infekciu to môže riziko pre dieťa

evkao
4. júl 2019

@sisi123123 ano, moze to byt riziko pre dieta, treba ist ku gynekologovi, nech sa na to pozrie

ejanjelik
4. júl 2019

@sisi123123 podla toho aku, ak mas beznu bakteriu e coly malo by byt chranene. Urcite necakaj do pondelka, ale chod na pohotovost. Mas aj ine tazkosti? Napr. Palenie pri moceni, cazte mocenie...?

limia7
5. júl 2019

@sisi123123 Choď hneď na pohotovosť a nečakaj. Môže to ohroziť tvoje bábo. Nechcem robiť strašiaka ani nič podobné, ale takto sfarbený výtok nie je v poriadku. Ja som pred dva a pol týždňom prišla o bábo v 12+3

bubli21
5. júl 2019

Chod na ster..pre istotu..ale ja mam zlty od zaciatku tehu zlty inokedy biely inokedy vodovy a mam vsetko v poriadku zo sterou ..vobec to nemusi byt infekcia ako tvrdia vsetci

beluci1
5. júl 2019

Ahojte ja mam tiež otázku dnes som bola na gynde som tehotná v 6t a dri dní len dnes ráno som mala také mierne špinenie svetle je to normalne som prvý krát tehotná a dlho sme sa snažili kým sa podarilo mam aj bolesti v podbrušku niekedy viac niekedy menej je to normálne? Niekedy večer sa aj budím na bolesť alebo niekedy večer cítim niečo podobné ako keď máte svalovku na bruchu vopred ďakujem za odpovede

bubli21
5. júl 2019

@beluci1 ake špinenie? Hnede ?

beluci1
5. júl 2019

@bubli21 nie take svetlo ružové alebo svetlo červené ale trz už chvala Bohu nemám len do obedu som to mala trz už nie

bubli21
5. júl 2019

@beluci1 nechcem ťa strašiť ale prve tehotenstvo prave taky výtok u mna znamenal potrat bohužiaľ...teraz druhe tehotenstvo som mala tiež hned som utekala na pohotovosť a bol to velky hematom,ktory keby praskol vyplavy ak babatko..takze som mala prisny kludovy režim cele 4 mesiace..utekaj na pohotovosť..určite ti to stoji za to

beluci1
5. júl 2019

Ja som dnes ráno bola hneď na gynde no pozrela ma a povedala ze je všetko v poriadku bolesť brucha stále prejde keď si oddýchnem alebo ležím no keď sa veľa námaham tak v tedy ma dosť boli

beluci1
5. júl 2019

A ja som to mala len na toaletnom papieri ako bojím sa ale nechcem misliet na to zle keď ze som bola u lekárky a vravela ze je všetko v poriadku aj som videla tu moju malú fazuľku

julka828
5. júl 2019

@sisi123123 ja som taky mala skoro cele tehu a vobec nic to nebolo ani som sa nad tym nepozastavila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre