Tehotná po konizácii. Vyjde to?

dana1972
4. dec 2010

Baby, neviete mi poradiť, alebo neni tu taka čo si to prežila....... pred tromi rokmi som bola na konizacii operovali ma dvakrát.....teraz som tehotna v 5 týždni mam 38 rokov, ale neviem či to ten krček vydrží kedy by som mala navštíviť lekara....jaj velmi sa bojím..:(

jojina11
5. dec 2010

ahoj, prežila som to tiež, a teraz mám 7.mesačnú dcéru, tiež som mala obavy, že sa budem otvárať a že môžem potratiť, alebo predčasne porodiť, ale nestalo sa tak, dokonca som mala problém otvoriť, sa,poviem to takto, na sále som si povedala, že, keď porodím, tak poviem svojmu gynekologovi, ako dobre ma zaštopkal 😀 držím palce a neboj sa bude to dobré 🙂 🙂 🙂 🙂

strapco13
15. dec 2010

dana1972 ...ja som mala hysterosalpingografiu..trosku ine /RTG kontrastne vysetrenie, ci su vajcovody priechodne/..ale v podstate mas rozdilatovany krcok maternice...a potom som otehotnela...a prenasala som..cize nemusis sa bat, krcok je po 3 rokoch uz dostatocne zhojeny..ale ak mas obavy..na to su poradne, Dr kontroluje aj zo spodu, ci sa neotvaras..pri predcasnom otvoreni, ktore ti ale vobec nemusi hrozit je este moznost serklaze..zasitia

zloba_z_pd
14. okt 2015

aj si donosila dana1972 babo v poriadku??

zuzu101
14. okt 2015

Po prvom pôrode som absolvovala konizáciu 2x, hneď po druhej som veľmi skoro otehotnela a od začiatku tehotenstva mal môj kŕček 2cm.Tehotenstvo bolo napriek tomu oveľa lepšie ako to prvé, viac som ležala, aj keď pri jednom dieťati bez pomoci sa to veľmi nedá dodržať a rodila som v 38tt 😉 .

lavinis
14. okt 2015

otehotnela som 2 roky po nej a hneď na prvý krát, ale krčok trocha štrajkoval od 28tt, ale to aj tým, že bábo bolo nízko a tlačilo na neho nôžkami, rodila som v 35tt, bábo v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre