Teplota pár dní pred pôrodom

dankolia
17. máj 2017

Zienky mam 6 dni do porodu a mam zvysenu teplotu 37.5 stretli ste sa stym niektora? Mozem si dat paralen ci radsej nie?

juliakocka
17. máj 2017

jasné, že môžeš, ale tak zase to nieje až taká vysoká teplota....ja som brala počas tehu antibiotiká a striekala kvapky stále, lebo som malá tehotenskú nádchu, a keď ma bolela hlava tak som si aj alkohol dala :D všetko s mierou

diana20
17. máj 2017

@dankolia paralen si môžeš dať.. ja som inak týždeň pred prvým pôrodom ochorela úplne, antibiotiká som musela brat..doktori povedali, že lepšie lieky, ako chorá rodiť.. a pravda je to.. 😊 držím palce

moni244
17. máj 2017

Na takuto "teplotu" sa paralen neoplati davat

rejaa
17. máj 2017

ja som v noci dostala teplotu, ale vyššiu ako ty. Myslela som si, že som chorá. Ráno som išla do nemocnice, lebo sa mi zdalo, že som od tej teploty necítila pohyby a o 11.00 mi už robili cisársky. Takže u mňa to bol vlastne začiatok pôrodu. Nechcela som s tým strašiť. Ak sa cítiš dobre a máš pohyby, tak na takú teplotu by som nič nedávala.

lumma
17. máj 2017

Ja som tiež mala pred pôrodom zvýšenú teplotu, bola som chorá 3 týždne, ako som porodila tak som zrazu vyzdravela. Paralen môžeš.

emmany
17. máj 2017

@dankolia ahoj,ja mám tiez približne toľko do porodu,teplotu nemám ale velmi kaslem tak mi dali antb.aby som sa prelicila.,mysli m ze paralen môžeš ale radšej chod na vyšetrenie. Mne sa to stalo pri 2. pôrode,ze teplota mi spustila pôrod skôr,držim.palce.

elenita
18. máj 2017

Paralen davaj, az ked vystupi nad 38,5. Inak teraz ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre