Tlak a bolesť v podbrušku v 26 týždni. Čo to môže byť?

lulia
3. nov 2008

Ahojte.som v 26 tyzdni a od vcera ma zacal boliet krcek alebo co to moze byt .nema niektora s vas taky problem.dakujem

sloto
3. nov 2008

ahoj ja som tiez 26 TT a tiez neviem co ma to pobolieva. citim taky divny tlak, ale nahovaram si, ze je to hadam skor mechur - ze mi nan male tlaci. ty to ako citis?

lulia
autor
3. nov 2008

Ja to citim aj ako taky talk a pichanie neda sa to opisat.aj ked ma maly kopne tak ma to zaboli

sloto
3. nov 2008

lulia. ja to asi citim rovnako. a este k tomu sa mi chce stale curat, takze si myslim, ze to skor male kope do mechura. ale ak si si naozaj neni ista tak radsej zajdi k dokimu, ja sa tiez chystam na to radsej opytat

krasulka
3. nov 2008

ahojte, ja som v 24 tt a ja stale citim tlak v podbrusku posledne 2 tyzdne, akoby mi male lezalo nejak uplne uplne dole alebo co..Ale asi to je normalne. Pokial to niesu nejake krce alebo bolesti, tak myslim ze je to v norme. ved je tam schovany cloviecik 🙂

lulia
autor
3. nov 2008

Ahojte.mne tie bolesti uz troska ustupili,uvarila som si caj s Alchemilky.Len kazdu chvilu chodim curat,a v noci to ani skoro nespim ked ma kopne uz aj utekam na Wc.uvidim ako my bude zajtra a v stredu by som skocila k Dr.Len sa bojim ze ma nechaju v nemocnici .pa

rinuska
3. nov 2008

ja mam presne také isté pocity , tlak akoby na krček a na konečník - ale nie vždy , možno to závisí od toho ako je mimi uložené práve

shela
3. nov 2008

presne ako napisala rinuska..je to o tom ako je babo ulozene...mna moja dcerka nonstop tlacila s hlavickou tam dole..od 25 tt bola v polohe hlavicka nadol..akurat v 30tt na kontrole bola raz otocena opacne...a teraz niekedy mam pichanie a bolesti tam dolu ale to fakt len ked maly kope alebo robi salta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre