Torecan čapíky v 1. trimestri

domin9
15. jún 2015

Ahojte, som v 7 tt a je mu tak zle,ze ledva žijem.. dnes som bola u gyn a dala mi torecan capiky,ze to mi zaberie,ale citala som v pribalovom letaku,ze pre tehotne nevhodne.. tak som sa trocha vystrasila.. ma s tym niekto skúsenosť? Dakujem

bezaz
15. jún 2015

@domin9 brala som skoro cely prvy trimester.. ono ked by ta aj hospitalizovali koli neustavajucej nauzei, tak ti daju torecan do infuzky.. jasne, ze si ho nebudes davat kazdy den a pod, ale ked sa to uz neda vydrzat a hlavne zastavit, tak si ho daj..

kamilka1986
15. jún 2015

ja som ich mala a potratila som..no neodvažim sa povedat ze kvoli nim...kamoska ich mala tiez a ma babo v poriadku..

wenka25
15. jún 2015

Mne to dal gyndos tiež ale vôbec mi nezabrali...bolo mi zle celé tehu.niekedy mi zabrala soda bikarbona a homeopatiká cocculine.

kitty88
15. jún 2015

@domin9 brala som, vobec mi nepomahali... Ale ja som mala take nevolnosti, ze mi nepomahalo absolutne nic a trvali do 23tt.

pemon
15. jún 2015

Ja som ich brala 2 mesiace co mi bolo stale zle a babatko je v pohode podla mna nic sa nestane ked ich budes brat a to som ich brala 3x denbe

alka1980
15. jún 2015

Ked som bola hosp.v nemocnici pani co tam lezala s neustalym zvracanim mala ,ako liecbu tento torecan.Ale poviem ti ja som vracala do 37tt 😀 a neuzivala som radsej nic.

domin9
autor
16. jún 2015

Ja som si ho včera musela dat.. a dnes sa citim úplne fajn.. snad doktorka vie,co robit.. prednedavnom slm potratila..tak snad by ma neohrozila... :/

pemon
16. jún 2015

@domin9 urcite vie co robi ja som tiez potratila 2x ale nie kvoli torecanu ale kvoli trombofilii 😕 a uz mam dve deticky

rivenka
19. jún 2015

aj ja som brala, prezili sme bez ujmy 😎

lienka959
22. jún 2015

Mne torecan naordinovali v nemocnici v 14tt ked som vracala... Ked bolo najhorsie som ho pouzivala... Zvracala som alalez do pôrodu v 39tt... No mne torecan pomahal a drobec je v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre