Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Tŕpli vám ruky v tehotenstve?

smoulinka108
6. dec 2011

ahojte cchela by som sa spytat ci aj vam strpali ruky v tehot.....som v 32tt a niekedy mi len tak strpnu ruky aj popritom ked nieco robim.....

kokorunecka
6. dec 2011

@smoulinka108 Celkovo ruky mi netŕpnu, ale prsty áno.... A stále som neprišla na to, ako to zmierniť...

nasta197
6. dec 2011

ahoj to iste som mala ja ja vo vyššom štádiu tehotenstva doktor povedal že je to normálne telo sa plní vodou a niekdy strpnu končatiny či opúchajú treba vykladať do výšky aj ruky a pomáhala mi aj tečúca studená voda na ruky tak skús veľa zdravíčka obom

mv1
6. dec 2011

ahoj, áno, aj mne tŕpla ľavá rukaasi od 7mesiaca a veľmi ma to rozčulovalo. lekár mi povedal, že to je normálne, že dieťa rastie a tlačí všede... ale zaujímavé je to, že už mám 2mesiace po pôrode a tŕpne mi stále 😢 tak neviem...

jajka0211
6. dec 2011

mne trpli hlavne v noci..

xclusive
6. dec 2011

vraj je to normalne...ja to mam tiez od cca 7 mesiaca a trva to do teraz...je to tzv syndrom karpalneho tunela....tiez dufam,ze to ustupi ,lebo ak nie potom to treba operovat....ja mam uplne strpnute bruska prstov...je to velmi neprijemne...ked hladkam maleho ani to necitim...☹

ngeliksk
6. dec 2011

ano trpli, vraj od chrbtice, je to ok. Po porode prestane! 🙂

dendusa
6. dec 2011

mne trpnu posledne 3 tyzdne hlavne v noci...a teraz uz aj cez den...sa budim na to, ze su bolestive...netusim co s tym, to mam pred porodom, tak dufam, ze po porode to prejde...

janelinka
6. dec 2011

aj mne tŕpli a veľmi to bolo nepríjemné,že je to aj vtedy ak dieťa tlačí na nejaký nerv.a ešte dlho po pôrode som to mala,neprešlo to "z dňa na deň" u mňa to trvalo zopár mesiacov.

lucka1987
6. dec 2011

hej trpli, najma prsty a opuchali zarpven.... mala som ich ako shrek... len neboli zelene

danu
7. dec 2011

@smoulinka108 pozri, pripadne sa opytaj v temach na ktore dala link hajanka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli