Tvrdnutie bruška. Volať do nemocnice alebo nie?

Ahojte,potrebovala by som poradit...snad mate niektora skusenosti...Som v 31tt a dnes rano v praci som zacala mat dost velke bolesti v krizoch...neskor mi zacalo tvrdnut brusko..doteraz som s tvrdnutim problemy nemala...pridala sa k tomu bolest v lonovej kosti,akoby sa mi maly tlacil von...je sice dost aktivny,tak neviem,ci si to uz vsetko len namyslam alebo sa nieco deje,co by sa nemalo...nema mi moc kto poradit,kedze som v anglicku...dakujem za kazdu radu...
sssimi
16. sep 2009
Ja by som pre istotu šla. Môže to byť aj predčasný pôrod podľa tých bolestí.... Ale samozrejme to aj nemusí byť nič... Ako sa hovorí: radšej 10x nadarmo ako raz neskoro...
junovka
16. sep 2009
cim skor navstiv pohotovost
annika
16. sep 2009
Aj ja by som určite išla, aspoň ťa tam pozrú, vyšetria a budeš kludnejšia aj ty. 😉
titkovamiriam
16. sep 2009
nieze volat ale utekat do nemocnice,radsej raz zbitocne ako neskoro
cathrynautor
16. sep 2009
Dakujem,idem hned zavolat,lebo tu neznasaju,ked dojdes na porodnicu bez zavolania a ohlasenia sa...tak dam vediet,co povedali...este raz dakujem babeny...
lienka79
17. sep 2009
co povazujes za tvrdnutie...ak je to menej ako5-6 x ao nic nejde...hotrsie by bolo,keby ti tvrdlo neustale...Bolesti mozu byt "pripravou-predzvestou " bliziaceho sa porodu..ale to mzoe byt este niekolko tyzdnov
Pre istotu by som asi zasla...
Ale ja som tyo,kt.ide,len ke dmusi..takze ak by som maleho citila a tvrdnutie by nebolo "akutne"..asi by som nesla..
Ale pre pokoj v dusi si tam zajdi

Začni písať odpoveď...

Odošli