Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Udretie do panvy počas tehotenstva

papulkaa
5. jún 2015

Ahojte baby chcela by som sa opýtať išla som dole schodmi a nechtiac som sa udrela do panvy o zábradlie ale nie silno ale cítila som to som 14-15 týždni tehotensva a teraz mám strach mohlo sa dačo stať miminku alebo je všetko ok ? Stálo sa vám už niečo také ? Dnes som mala ísť k doktorovi ale mal dovolenku tak až v pondelok :( čo si o tom myslíte ? Nemám žiadne bolesti ani nič iba ma tak tak občas veľmi slabo zaboli len ked sa dotknem alebo zle zohnem inač všetko ok Dakujem 🙂

lilimoni
5. jún 2015

@papulkaa do kosti si sa udrela? 🙂

papulkaa
autor
5. jún 2015

lilimoni áno dokosti na boku na pravej strane

lilimoni
5. jún 2015

@papulkaa tak ta to zastavila a babo je urcite v pohode 🙂 len to mas udrete 🙂 bolest prejde 🙂

mimla
5. jún 2015

Ja som sa strepala pri prvom zo schodov a dopadla som priamo na brucho na betón. Išla som k lekárovi, kukol, všetko bolo v poriadku. Dieťa ja vraj dosť dobre chránené v maternici a plodová voda tlmí nárazy. Neviem, to čo popisuješ vyzerá ako bežný "prevádzkový" stav.

miskaska
5. jún 2015

Buchla si sa troskui, do kosti, neboli ta to. Babatko je chranene a plava si v plodovej vode. Predpokladam, ze sa nic vazne nestalo.

sibalka21
5. jún 2015

@papulkaa pokial to bolo do kosti, tak sa babatku nemohlo nic stat, ved babatko je v brusku chranene maternicou, plodovou vodou a tak, nie v kosti 🙂 Mne sa to stavalo bezne v praci.... Vela stastia

papulkaa
autor
5. jún 2015

zrobila som si test pre istotu a boli tam 2 čiarky boli silne tak potom je všetko ok či čo si vy o tom myslíte ?? joj ako sa bolím a to až v pondelok idem k doktorovi ☹ mám hrozný strach je to 1 miminko

moni
5. jún 2015

@papulkaa nic sa nestalo, zbytocne stresujes a to je pre babatko ovela horsie ako udretie...
a ten test si tiez robila zbytocne.

papulkaa
autor
5. jún 2015

@moni dakuje za reakciu 🙂 ako si myslela že ten test bol zbytočný vieš ja sa strašne bolím dakujem 🙂

lulu19
5. jún 2015

urobila si si test a to aky tehotensky ?naco ? aj keby sa nieco stane tak ti test neukaze ci si ok ci nie hcg mas v tele stale ak by nebolo nieco ok tak by si mala bolesti krvacala by si .teda aspom si myslim ak nie tak ma opravte nebij sa babo je urcite v poriadku .
@papulkaa

moni
5. jún 2015

@papulkaa presne ako pise @lulu19

sibalka21
5. jún 2015

@papulkaa tiež nechápem ten test, test ti predsa neukáže ci je babo v poriadku

papulkaa
autor
5. jún 2015

@sibalka21 no ja nerozumiem až tak tomu ja chcem si byť len istá ja som ešte miminko nemala až teraz a som ešte dosť mladá ale babätko stále žije a je v poriadku ked mi nič nieje vieš viem že mám blbu otázku ale chcem si byť istá dakujem

lilimoni
5. jún 2015

Neboooj. Bolo to do kosti 🙂 nemalo sa co stat 🙂

lilimoni
5. jún 2015

@papulkaa ak mas veliky strach, stale mozes ist na pohotovost na sono 🙂

sibalka21
5. jún 2015

@papulkaa aj ja budem mat prve, mam len 22 🙂 a uz som aj raz potratila ale hlavne sa nestresuj zbytocne lebo si este nieco privodis nedajboze.... Ak chces byt kludna kup si angelsound, mne velmi pomohol ked som este necitila pohyby a stale som sa bala ci je v poriadku malicky, kedze som uz predtym mala problemy .... aaj teraz sem tam pouzijem ked pomenej kope... Hlavne klud kost je kost nemala si mu ako ublizit 🙂

papulkaa
autor
5. jún 2015

@sibalka21 dakujem ti za všetky odpovede a chcela by som sa ťa niečo spýtať ak si potrattila si niečo cítila či ťa niečo bolelo alebo krvacala dakujem prajem pekné tehotenstvo a všetko dobre 🙂 🙂

sibalka21
5. jún 2015

@papulkaa ty uz nestresuj 🙂 si uz v druhom trimestri, takze sanca ze by si samovolne potratila je ovela mensia ako na zaciatku tehotenstva..... Mne to zacala v cca 8tt silnymi krcamiv podbrusku, asi dva dni na to som zacala silno krvacat a potratila som... Lenze ja som mala tupu doktorku ktora to mala vsetko na haku, pretoze som u nej bola za tri dni tri krat a poslala ma domov s tym ze to je normlane.... Ty sa nemusis nicoho bat

majaxy
5. jún 2015

Ja si myslím že dieťatko je v bublinke ved môžme aj sexovať či nie???Baby povedzte...ked nemáš problémy, myslím že bublinku si neporušila a je všetko vporiadku, keby si problémy mala, asi by sa to prejavilo hnef, tak myslím že môžeš byť v klude

Tu začni písať odpoveď...

Odošli