@jessi06 ano, priserne som bola unavena, aj babo bolo lenive. Doktorovi sa to nezdalo, ale ja som bola presvedcena, ze to je tymi liekmi, ako som Ti pisala, brala som 6 ks denne. Ale bala som sa a ked povedal, ze rodit, tak som sla, ale to bol uz ukonceny 38 tt., CTG zaznam bol strasny, nijak sa ju nedalo prebrat. Ale oni si mysleli, ze uz sa nema dobre. Nechapem inak, co sa cuduju. Prechadza to cez placentu. A ucinkuje cez CNS, takze unava je z toho, mne sa v kuse zatvarali oci. Tak ako to asi vplyva na to drobca?
@jessi06 ano, priserne som bola unavena, aj babo bolo lenive. Doktorovi sa to nezdalo, ale ja som bola presvedcena, ze to je tymi liekmi, ako som Ti pisala, brala som 6 ks denne. Ale bala som sa a ked povedal, ze rodit, tak som sla, ale to bol uz ukonceny 38 tt., CTG zaznam bol strasny, nijak sa ju nedalo prebrat. Ale oni si mysleli, ze uz sa nema dobre. Nechapem inak, co sa cuduju. Prechadza to cez placentu. A ucinkuje cez CNS, takze unava je z toho, mne sa v kuse zatvarali oci. Tak ako to asi vplyva na to drobca?