Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Uzlík na štítné žláze

ajurka
14. okt 2013

Ahoj chtěla bych se zeptat. Beru Euthyrox 50, může se stát, že uzlík vymizí ??

billam
14. okt 2013

@ajurka rozhodne ho neprestan brat, lebo narastie!!! Ja som žiaľ bola ten pripad...a skončila som operáciou štítnej žľazy, kde mi celu lavu časť zobrali a do konca života budem brat euthyrox 150.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam a bylo to bolestive? Jde to nejak vydet ze si po operaci?

billam
14. okt 2013

@ajurka nie, nie je to vidiet....samotný uzlik ma nebolel, ani po operácii...napriek tomu, že trvala cca 4hod.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam uff to byla tedy dlouha operace. Takze ti zustala jizva po operaci

billam
14. okt 2013

@ajurka áno, asi 5cm, ale nie je to vidiet...oni to pravdepodobne rezu v mieste zhybu/vrásky, lebo ani kamoske to nie je vidiet. Operácia je dlha kvoli narocnosti, lebo pri reze sa musia vyhýbať hlasivkam.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam jak si dlouho lezela v nemocnici? A ted se vyskytujou nejake problemy po operaci. Nevytvoril se ti nahodou novy uzlik?

billam
14. okt 2013

@ajurka lezala som tyzden...operáciu som mala 8mesiacov po pôrode, nejako sa mi domiesali počas tehu hormóny, lebo som na konci tehu dostala preeklampsiu. Novy nastastie nenarastol a to som uz 6 rokov po operácii. Ak by si isla na tuto operáciu, rozhodne do nemocnice, kde sú na stitnu zlazu specializovani, nie len tak na chirurgiu. Operater musi byt endokrinolog-chirurg. Neviem, kde CZ je taka nemocnica, ale na SVK je v Dolnom Kubine /doktor Neznamy - skvelý odborník a super človek/ a v Lubochni.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam doufam, ze nebudu muset. Jinak moc dekuji ,zes mi odpovedela na me dotazy. Mej se hezky a preju hlavne zdravvicko to je nejdulezitejsi. 🙂 🙂

billam
15. okt 2013

@ajurka ber poctivo euthyrox, ja som to flakala, možno aj preto to muselo ist von....aj ja Ti prajem zdravicko a bezproblémové tehu a pôrod 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli