Uzlík na štítné žláze

ajurka
14. okt 2013

Ahoj chtěla bych se zeptat. Beru Euthyrox 50, může se stát, že uzlík vymizí ??

billam
14. okt 2013

@ajurka rozhodne ho neprestan brat, lebo narastie!!! Ja som žiaľ bola ten pripad...a skončila som operáciou štítnej žľazy, kde mi celu lavu časť zobrali a do konca života budem brat euthyrox 150.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam a bylo to bolestive? Jde to nejak vydet ze si po operaci?

billam
14. okt 2013

@ajurka nie, nie je to vidiet....samotný uzlik ma nebolel, ani po operácii...napriek tomu, že trvala cca 4hod.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam uff to byla tedy dlouha operace. Takze ti zustala jizva po operaci

billam
14. okt 2013

@ajurka áno, asi 5cm, ale nie je to vidiet...oni to pravdepodobne rezu v mieste zhybu/vrásky, lebo ani kamoske to nie je vidiet. Operácia je dlha kvoli narocnosti, lebo pri reze sa musia vyhýbať hlasivkam.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam jak si dlouho lezela v nemocnici? A ted se vyskytujou nejake problemy po operaci. Nevytvoril se ti nahodou novy uzlik?

billam
14. okt 2013

@ajurka lezala som tyzden...operáciu som mala 8mesiacov po pôrode, nejako sa mi domiesali počas tehu hormóny, lebo som na konci tehu dostala preeklampsiu. Novy nastastie nenarastol a to som uz 6 rokov po operácii. Ak by si isla na tuto operáciu, rozhodne do nemocnice, kde sú na stitnu zlazu specializovani, nie len tak na chirurgiu. Operater musi byt endokrinolog-chirurg. Neviem, kde CZ je taka nemocnica, ale na SVK je v Dolnom Kubine /doktor Neznamy - skvelý odborník a super človek/ a v Lubochni.

ajurka
autor
14. okt 2013

@billam doufam, ze nebudu muset. Jinak moc dekuji ,zes mi odpovedela na me dotazy. Mej se hezky a preju hlavne zdravvicko to je nejdulezitejsi. 🙂 🙂

billam
15. okt 2013

@ajurka ber poctivo euthyrox, ja som to flakala, možno aj preto to muselo ist von....aj ja Ti prajem zdravicko a bezproblémové tehu a pôrod 🙂