V 6. týždni srdiečko ešte nebije. Je to zlé?

zuzicek88
27. mar 2015

6 tyzdnov 5 dni a srdiecko nebije,je to zle? Mame prist o tyzden na dalsi ultrazvuk

regina22
27. mar 2015

nestresuj sa, uvidíš, čo má byť aj bude

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@regina22 niekedy sa to lahko hovori..

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@gabrielakin dakujem pozriem,su,ale stare kde sa uz nediskutuje

lucy125
27. mar 2015

@zuzicek88 ja som mala srdiečko až v 8tt,držim palce.

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@lucy125 dakujem za povzbudenie,si zlata

lucy125
27. mar 2015

@zuzicek88 neni za čo,to neni utecha,u mna to bola pravda a teraz bude mat maly 3roky ochvilku 🙂

babatkoo
27. mar 2015

Aj nam pozerali srdiecko az v 8tt

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@babatkoo a skor ste neboli na ultrazvuku,alebo este nebilo?

evadek
27. mar 2015

@zuzicek88 ahoj..velkostne a inak je v pohode?...co ti povedal mudr?...A srdiecko byva v 7 tt...tak o tyzden uz musi byt..je to ine ked je zena po ivf...tam vedia presne spocitat kt. tyzden je a potom lubia mudr. stresovat a strasit nas....
Ale neboj..o tyzden bude aj srdiecko🙂

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@evadek aj ja som po umelom oplodneni,prave preto stresujem. Ale inak je vsetko o.k.,ze vsetko je tam,kde ma byt aj sliznica je super,ze vsetko sa dobre vyvija,no povedali mi,ze som aj skoro prisla,ze stacilo buduci tyzden,tak uvidime

evadek
27. mar 2015

@zuzicek88 ja viem.. 🙂 ...ja ti poviem ako to bolo u mna....u mna bolo hned od zaciatku zle..mala som velmi vysoke hcg a nic nebolo vidiet...potom bolo vidiet gestacny vak...len mal nepekne okraje....na koniec sa ukazalo aj mimco....ale stale sa im nieco nezdalo....a zaciatkom 7 tt tam nebolo nic...u mna stresovali od zaciatku..stale bolo nieco zle....takze klud...bude to dobre....a sami povedali,ze si prisla skoro..🙂

veronikax
27. mar 2015

Tak zvyknu lekari hovorit .. ze srdiecko vidno tak od cca 7-8 tyzdna az 🙂 A ked drobcek rastie... a vsetko ma v norme... tak aj srdiecko sa o chvilocku ukaze 🙂

kaya7
27. mar 2015

ja som bola na provom sone az v 9tt, aby uz nieco na nom bolo vidno. takze bud v klude, tym tej malej fazuli najviac pomozes ;)

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@evadek to mi je luto. Ano mne aj doktorka povedala,ze co som taka smutna,ale ja uz som sa tak tesila,som neratala s tym,ze ta akcia tam este nebude

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@kaya7
@veronikax dakujem za podporu,ste moc zlate babulky

evadek
27. mar 2015

@zuzicek88 ja viem..poznam to..ale poviem ti,ze pokial to ide ako ma..nemusis sa bat..bud v pohode...o tyzden uz bude aj srdiecko..

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@evadek ano,ze vsetko ostatne je take ako ma byt

veronikax
27. mar 2015

@zuzicek88 noo tak to je parada 🙂 Aj srdiecko bude uvidis 🙂 Pri mojom Dr. viem .. ze je najradsej ak pridu mamicky v 9 tyzdni 🙂 lebo v tedy uz srdiecko bije 🙂 tak .. aby nemali zbytocne strach .. ze ho este nebolo vidno 🙂 Tak nam daj potom vediet.. ako to dopadlo 🙂 Ale urcite to bude v poriadku 🙂

trgypadl
27. mar 2015

@zuzicek88 kedy si bola na vklade?

lucy125
27. mar 2015

@zuzicek88 aj jasom bola po umelom a srdiecko az v 8tt bolo 🙂

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@trgypadl 23 februara som mala vklad

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@veronikax urcite dam vediet a je to pravda,toto su len sbytocne stresy

trgypadl
27. mar 2015

@zuzicek88 a posledna menstruacia,?

lucy125
27. mar 2015

@zuzicek88 ja som mala vklad 14.9 a srdiecko bolo na monitore 20.10.

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@trgypadl 8 februara

spalka
27. mar 2015

@zuzicek88 ja som bola 5t 6d to este vidiet nebolo, ale o dva tyzdne neskor uz hej... takze o tyzden uz bude, neboj 🙂

zuzicek88
autor
27. mar 2015

@spalka tak dufajme,ze ano,teraz idem na ultrazvuk vo stvrtok

trgypadl
27. mar 2015

@zuzicek88 6 plus 5 je este malicko,a kym dojde k uhniezdeniu to tiez par dni trva,takze na srdiecko je esre cas,najlepsie je ist k lekarovi okolo 9 prebihajuceho tyzdna.takze nezufaj potrebuje to len cas

canama
27. mar 2015

@zuzicek88 viem ze sa to lahko povie, nakolko sama som prekonala jedno podozrenie na mimomaternicove, kedy ma uz skoro rezali a jeden MA, ale hlavne sa skus ukludnit...tak pomozes babatku najviac. mohla si pocat na konci cyklu, co znamena ze babatko je realne o dva tyzdne mladsie...cize ziadna akcia tam este nemusi byt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre