V prvom tehotenstve som mala obličkovú koliku

anyy23
1. máj 2020

Ahojte v prvom tehotenstve som niekolkokrat skončila v nemocnici skrz obličkovú koliku ako im možem pomôcť na zlepšenie fungovania alebo podporu ich fungovania v tehotenstve? aktuálne som v 13tt

dollyzv
1. máj 2020

@anyy23 neviem či chodíš na nefrologiu ale ak nie,mala by si začať..v 20tt sa to bude s obličkami zhoršovať..

mogaa
1. máj 2020

@anyy23 ak by si nebola tehotná tak Renol, v tehotenstve jedine dodržiavať pitný režim aby sa preplachovali a boli nútené pracovať

anyy23
autor
1. máj 2020

@dollyzv @mogaa moze byt z problemu s oblickami v tehu aj pripdne nejaky vytok? Myslim ruzovy alebo hnedy? Viem ze hnedy znaci krv ...

dollyzv
1. máj 2020

@anyy23 výtok nie..výtok býva z pošvy a nie z močovej trubice..môžeš mať skôr nejaky zápal a ten je v tehu nebezpečný,pokiaľ máš výtok,ružový alebo hnedý treba navštíviť pohotovosť alebo svojho gyn. Ja mám problémy s obličkami od detstva a nijaké Výtoky som nemala..

mogaa
1. máj 2020

@anyy23 výtok nemá s obličkami nič spoločné...to by si musela mať krv v moči

extempore
1. máj 2020

Mozes brat nejake výživové doplnky na podporu ziloveho systému... malo soliť, nepit minerálky s vysokým obsahom sodika - predpokladám, že koliku si mala kvoli kamienku, ktory uviazol v močových cestách.

anyy23
autor
2. máj 2020

Dakujem Vam pekne za rady 🙂 v pondelok pre istotu radsej skocim k dr

lentilkaxxx
3. máj 2020

@anyy23 skús čokoľvek, čo Ti môže pomôcť. Kamošku chytila táto kolika prvýkrát v 5.mesiaci a potom niekoľkokrát skoro potratila alebo predčasne porodila. 11x (!!!!) bola kvôli tomu hospitalizovaná v nemocnici. Malý sa síce narodil v termíne, ale so zdravotnými problémami, ktoré boli následkom predchádzajúcich komplikácií. 😐

anyy23
autor
3. máj 2020

@lentilkaxxx 😔 to je strasne ... no pijem vela vody a premyslam nad brusnicami alebo ma napadlo dat si z casu na cas pivo na precistenie 🤷🏻‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre