Veľmi časté pohyby bábätka v 37. týždni pri predčasnom otváraní a vybratí stehov po šití krčka

3lenka13
23. sep 2022

Som v 37TT, ale otvárala som sa predčasne tak som bola zašitá zospodu, ale v pondelok mi stehy vybrali len už pár týždňov sa bábo hýbe stále a dosť silno až to boli neviem či to je normálne plus malé má tachykardiu, preto sa bojím, ale vraj je inak v poriadku, ale má sa tak moc často hýbať vraj je v norme, keď sa hýbe 10x za 12 hodín, ale mne sa hýbe omnoho viac bojím sa oňho

mijunik
24. sep 2022

@3lenka13 ahoj, ak máš akékoľvek pochybnosti, zbehni na pohotovosť. Vyšetria Ťa, skontrolujú drobca. Mne sama moja gynekologička povedala, že radšej prísť 100x zbytočne…🙂🍀 Bolo mi blbé počas tehotenstva “zaťažiovať” lekárov “len tak”. A lekárka na pohotovosti ma upokojila, že veď na to tam sú, aby sme mohli kedykoľvek prísť na vyšetrenie. 🙂

timea301196
24. sep 2022

@3lenka13 ahoj mne sa tak vrrila pol dňa ráno o pol jednej sa mi narodila baba

3lenka13
autor
25. sep 2022

@timea301196 mne sa vrtí už dlho a nie a nie ísť von

3lenka13
autor
25. sep 2022

@mijunik už je to moc hýbe sa stále a boli to dosť bruško mi naskakuje podľa jeho tlkotu moje srdce tlkoce úplne inak ako mi bruško nadskakuje keď ma tachykardiu bojím sa o to viac

mijunik
25. sep 2022

@3lenka13 a na pohotovosti si bola? Ak je bábo v poriadku, možno si chce spraviť viac miesta. 🙂 A nejakú tu bolesť budeš musieť vydržať. 😄 Dôležité však je mať istotu, že je všetko v poriadku. Aj tá bolesť bude potom znesiteľnejšia. Bež na pohotovosť a daj vedieť, čo Ti povedali. 🍀

3lenka13
autor
26. sep 2022

@mijunik ďakujem aktuálne som aj chorá hrozne ako naschvál tak možno aj to mu vadí ale idem k lekárke pozajtra tak uvidím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre