Venózny angióm v tehotenstve

55minnie55
25. okt 2015

Tehuľky, maminy, máte niektorá venózny angiom v hlave? Rada by som niekoho takého našla. Dr. mi povedala že asi spontánne rodiť nebudem môcť kvôli nemu, len cisárskym. Ako to by mi nevadilo. Len či s tým nemáte niektorá nejaké skúsenosti...

ingrid09091989
14. apr 2021

@maca08 zdravim mam tak isto kavernom na mieche a mne ho ozarovali v prahe s gama nozom pred 10 rokmi

lia6858
10. aug 2022

Ahojte žienky. Tiež mám venozny angiom som vydesena z toho,mam ho už dlhšie vraj odnarodenia. No mam aj inú neuro dg tak toto je namna uz ozaj veľa. Veľmi sa bojím ako to zvládate vy? Držte sa

kosta123
12. aug 2022

@lia6858 neboj nieje to nic vážne ☺️

kosta123
12. aug 2022

@ingrid09091989 môžem sa spýtať prečo ho ožarovali?

lia6858
17. aug 2022

@kosta123 Môžem mať z toho aj nizky tlak? Dnes mi teda riadne klesol. Ďakujem za povzbudenie 🙂

maca08
18. aug 2022

@ingrid09091989 mne sa nedalo s tým gama nožom, konzultoval sa to aj v Prahe. Nakoniec ma v septembri 2020 operovali v Nitre a som spokojna. Dopadlo to skvelo👌💪🙏

kosta123
19. aug 2022

@lia6858 to netuším,ja sa skor liečim na vysoký tlak.

lia6858
8. sep 2022

@kosta123 tak nakoniec to je vraj kavernom,dnes som bola u neurochirurga ktorý prve ze angiom a porom ze nie ze kavernom. Ja už neviem predtým neurochirurg iný ze angiom aj všade mi to písali ze angiom a odrazu až druhý neurochirurg ze nie. Som zmätená neviem či ísť inde ešte alebo to neriesit spokojnejšia by som bola keby som vedela vlastne čo tam mám aspoň nech sa dvaja zhodnú

lia6858
8. sep 2022

@maca08 Ahoj,ja mam tiež vraj kavernom,prve ze angiom ale dnes iný neurochirurg ze je to kavernom, kde ti ho operovali v Nitre? Chcela by som ísť prekonzultovať lebo názory sa rôznia a rada by som vedela čo to vlastne je lebo každý hovorí niečo iné. Ďakujem ti

kosta123
11. sep 2022

@lia6858 sranda ja mam dva, jeden venózny angiom a druhý zase kavernóm.🤷🏼‍♀️

maca08
12. sep 2022

@lia6858 v Nitre. Ja som mala zakrcácny mne praskol,preto sa rozhodli ho operovať aj to po roku,lebo to mam prilepené na mozgovom kmeni. Ja som bola behom roka u 7 neurologov každý mi povedal niečo iné. Tak som si našla neurochirurga,posielala som to aj do Prahy záver sa zhodoval- Operovať

maca08
12. sep 2022

@kosta123 aj ja tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre