Vírusová infekcia vo vagíne. Máte s tým skúsenosti?

streserka
28. aug 2009

Ahojte, som zufala... V 10tt mi lekar zistil virusovu infekciu vo vagine, alebo na krcku...neviem presne. Odobral mi vzorky, na vysledok este stale cakam. Teraz som v 11tt a veeelmi sa bojim o co ide...Ma niekto podobne skusenosti?

streserka
autor
28. aug 2009

nikdy predtym som nemala problemy s vytokmi, bakteriami alebo virusmi...obcas mavam herpes na pere, ten som mala aj v 6 tyzdni, ale babo malo v 8tt normalnu velkost.

sweet84
28. aug 2009

no zalezi na tom aky typ infekcie.. aj ja som mala asi v 6tom tt a brala som aj antibiotika ale vsetko dobre dopadlo.. myslim ze ani ty sa nemas coho bat.. aj ked tych prvych 12 tyzdnov je kritickychi

streserka
autor
28. aug 2009

a co si mala, aky typ virusu? dakujem, ze si ma trosku upokojila. Myslim, ze som to dostala z oslabeneho organizmu, strasne ma vystresovala buduca svokra, ked mi chce organizovat svadbu a termin svadby a bla bla bla...2 dni som bola mimo..

sweet84
28. aug 2009

mala som chlamydiovu infekciu a spolu s kvasinkami mi zacal dost skaredy vytok a brala som atb az 10 dni, aj dole aj cez zaludok

streserka
autor
28. aug 2009

no to su vsetko bakterie, proti tym existuje chemicka ochrana ako su antibiotika, mne vsak zistil virusovu infekciu, to je zas nieco ine......ale dakujem za infosku

sweet84
28. aug 2009

myslis take volaco ako hpv?

streserka
autor
28. aug 2009

na vyber su hpv a herpes vaginalis... HPV ma viacero subtypov, ale iba cislo 16 a 18 vyvolava rakovinu krcka maternice, tie ostatne su vraj nie take skodlive. Virusy dokazu existovat v tele cloveka v latentnej podobe, kym is nejaky stresovy faktor neaktivuje. Napriklad herpes sa aktivuje v oslabenom organimzme. Vraj (docitala som sa na internete) proti virusu typu 16 a 18 sa da bojovat posilnenim imunity a ten sa potom dostava opat do latentnej podoby, kedy neskodi.
Mna by vsak zaujimalo ci niekto ma s virusovou infekciou skusenosti v tehu...mna to sokovalo a najhorsie je cakanie...

sweet84
28. aug 2009

hmm a co ti povedal gynekolog da sa to liecit?

streserka
autor
28. aug 2009

este neviem vysledky, ale 80 percent virusov vymizne len tak, akurat citam temu
http://www.zzz.sk/?diskusia=4509

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre