Vyrážky na bruchu v 36. týždni

vero_nika969098
29. mar 2016

Ahojte. Mam problem som v 36tt. A mam strasne strie strasne ma to zacalo svrbiet nic nepomaha ziadna nivea ani sudocrem ani studene obklady ci studene sprchy aj detske kremy som skusila aj kokosovy olej aj zodac a nic!! V noci vobec nespim !!! 😒 😒 ☹ snazim sa neskrabat to ale neda sa to 😖 dneska sa mi tam spravily skarede vyrazky a svrbi to este viaac co to moze byt? a s cim to ukludnim? aspon dneska sa chcem vyspat zajtra s tym idem ku koznej ale uz to nevydrzim ani minutu 😨 🤐 poradte 🙂

mirkaaa80
29. mar 2016

Treba pre istotu urobiť aj pečeňové testy, moze to byt aj pecen, určite zajtra treba ísť lekarovi. Alebo aj dnes do nemocnice ak máte kam.

vero_nika969098
autor
29. mar 2016

Doktor mi robil pred mesiacom pecenove testy a boli v poriadku. Nechcem ist do nemocnice viem ze mi daju len dithiaden a poslu ma domov...lahostajny lekari su tam 😕

mirkaaa80
29. mar 2016

@vero_nika969098 no za mesiac sa to mohlo zmeniť, určite zajtra choď, min.na k tej koznej. Mna tiež svrbelo brusko , hlavne v noci, ja som to ale neriesila lebo to bolo pár dní pred pôrodom takze dodnes neviem z coho.

xevulax
29. mar 2016

Ja som mala pri dvojickach toto iste troela sim ako svina od
6. Mesiaca s mega bruchom. Pomohol az porod inak som
to premastovala olejom kokosovym,kuchynskym.... velmi cas
to som na
tierala ale uľava prisla az po porode

kukakaj
29. mar 2016

@vero_nika969098 to ozaj moze byt pecen, ja by som sla k dr. pre istotu

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zitina
1. apr 2016

Ahoj takto som vyzerala aj ja minulý rok.na kožnom mi povedali že je to z potravin ale kamoška mala to iste mne na to pomohlo iba aloe vera .alebo titri olej ale ten velmi smri tiež sa to nedalo hlavne v noci vydržat.ale ked sa narodili detičky zazrakom to zmizlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre