Vystúpené bruško

slnecnica87
1. jún 2014

Ahojte, prosím súrne o radu. Včera večer po milovaní, keď som ležala som zistila, že mám vystúpené bruško vpravo a vľavo a v strede je poklesnuté, akoby sa mi vpravo niečo premiestnilo. Neviem, či je to plod alebo čo..nemáte s tým skúsenosti? Nestalo sa to niekomu a nie je to nebezpečné? Neviem čo mám robiť.

bosoriak
1. jún 2014

@slnecnica87 My tu nemame ani online ultrazvuk, ani online lekarsku fakultu, takze by som ti odporucila ist k lekarovi. 🙂

slnecnica87
autor
1. jún 2014

to viem aj ja, ale tazko teraz pojdem k lekarovi na ultrazvuk......pytala som sa na skusenosti s tym
@bosoriak

simonkazga
1. jún 2014

@slnecnica87 prečo by si nemohla ísť na ultrazvuk? Ak sa ti niečo nepozdáva šup-šup na pohotovosť a budeš mať istotu.

bosoriak
1. jún 2014

@slnecnica87 Akakolvek skusenost v pripade zdravia je uplne irelevantna. Niekomu to mohlo znamenat to, druhemu cosi ine. Priznaky mozu byt rovnake, diagnoza uplne odlisna. A pohotovost funguje, ak sa ti cosi nezda, tak radsej chod ako potom lutovat.

macamac
1. jún 2014

@slnecnica87 a prečo myslíš žeby to mohol byť plod? si tehotná?

tanyan
1. jún 2014

Ja mám plod podľa sona aj angelsound-u vpravo a keď som sa doktora opýtala čo je to za vypuklinu vľavo, (že mi to tam občas vyskočí) tak povedal, že asi nejaký uvoľnený sval. Skúšal, či to nie je citlivé alebo bolestivé na dotyk a keď nie, tak je to vraj ok.

slnecnica87
autor
2. jún 2014

@tanyan jasne, ja pojdem radsej skor za mojim doktorom, hoci som objenana neskor, aby mi spravil ultrazvuk a tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre