Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

arhanta
9. mar 2011

@veva82 ja viem, ale prekvapuje ma ze na gynekologii mi dr. zobral len vyter a nedal moc na vysetrenie,, ten kontrolovala len sestricka takym tym papierikom a to bolo ok,,, Vcera som si dala urinal..dnes zatim nie.

veva82
9. mar 2011

@arhanta to je normálne...všade kontrolujú len papierikom a ak tam vyjde niečo zlé,posielajú moč na rozbor.Skús ísť teda na urologiu

arhanta
9. mar 2011

@veva82 hej, vsimla som si ako sa to robi .. no je to skoda, ze nekontrolu ju moc ked uz ma tehotna nejake problemy 😖 . Zajtra idem k obvodnej a tak sa jej spytam, ci by mi nieco nepredpisala.. som rozmyslala, ze by som si kupila v lekarni to co si aj Ty uzivala ,, to by malo byt proti paleniu, ale neviem, nechcem zasa nic robit samovolne.. 😕 dam vediet ako som dopadla.. Ty ako? uz presiel vytok??

veva82
9. mar 2011

@arhanta hmmm ja viem ale to je naše zdravotníctvo.Popýtaj sa obvodnej čo ti povie...Ja už výtok nemám ale zas špiním :(
Tie čo som mala sú candibene a predtým polygynax

arhanta
9. mar 2011

@veva82 hej, planujem sa s nou nejako dohodnut, pretoze to uz nieje normalne takto aby ma to palilo.. 😠
Juj, to je mi luto, pekne oddychuj a lezkaj, nohy si vyloz ak mozem poradit tak si troska nieco nie velmi chladneho daj na chvilku na brusko.. ale nie velmi chladne nieco a nie na velmi dlho aby si zasa neprechladla.
Rozmyslala som, ze by som si tie Candibene kupila zajtra v lekarni, ale uvidim co ako bude u Dr. ..

veva82
9. mar 2011

@arhanta no skús a uvidíš...myslím s tým candibene.Noo ja špiním od 6tt,po 3 týždňoch to ustalo a teraz to začalo zas ☹
A ty si tehu a v koľkom tt???

arhanta
10. mar 2011

@veva82 ahoj, tak dnes som bola u dr. zajta mam doniest moc, na kultivaciu. Tak som zvedava ako to dopadne a dr. bola prekvapena,ze mi hned gynekolog nedal moc kultivaciu..
Ty ako? Este stale spinis?

veva82
11. mar 2011

@arhanta hmmm som zvedavá čo ti vyjde.No ja stále špiním a ani ma doki dnes nepotešil....špiním lebo mi placenta prekrýva pôrodné cesty,takže aj špiniť budem

arhanta
13. mar 2011

@veva82 ahoj, na ten moc som zvedava aj ja, dala mi ATB, v piatok pred spankom som to mala zapit a potom neist minim. 4 hodky na wc-ko, v sobotu pohodicka ale dnes ma zasa palilo ☹ uz som z toho zufala.
To Tvoje spinenie ma mrzi, nale ak sa babatko udrzi, tak to nejako prezijes .. ved co by sme neurobili pre nase male lasocky 😉

veva82
13. mar 2011

@arhanta hmmm moja to ti vôbec nezávidím....ty si v koľkom tt teraz ked ti predpísala ATB?Neboj budeš v pohode len ti musia tie lieky zabrať asi....HMMM ved čo neurobím pre drobčeka aby bol v poriadku...takže len ležkám a oddychujem 🙂

arhanta
13. mar 2011

@veva82 hej, len by si mala oddychovat aj ked to nieje take jednoduche, ked je clovek zvyknuty stale nieco robit. A dr. mi predpisala iba na jeden den ATB, taky prasok rozpustny vo vode to bol , ktory sa zapija vecer pred spankom. Dnes som mala aj taky zelenkavy vytok, uz som z toho jelen, ze ci je to normal tehu vytok alebo nieco zleho 😒
Pekne oddychuj, ved ked uz jedno dietatko mas tak toto druhe sa len tak nevzda , uvidis 😉

veva82
13. mar 2011

@arhanta no ved to že pri Vanes to jednoduché nieje a najmä eraz ked je chorá.Nech ti spraví gynčiar výtery na chlamídie!!!!Lebo to presne tak vyzerá že by si ich mohla podľa príznakov mať.No snád do tretice dobojujeme a Vaneske dám konečne vytúženého súrodenca,

arhanta
14. mar 2011

@veva82 a to by gynekolog nebol zistil pri vytere, ktory robil? ☹

veva82
14. mar 2011

@arhanta nie to sa robia špeciálne..povedz mu že chceš aby ti spravil na chlamýdie.....lebo pri obyčajných výteroch ti to nezistia. ☹ to sa robí nejak špeciálnejšie

kacckaa
15. mar 2011

Ahojte, som v cca 13.týždni teho a dnes som mala taký nejaký výtok, slabo hnedý alebo oranžový, neviem, a bojím sa, či to nenaznačuje niečo zlé ☹ Ale teraz cez deň je to už ok, už nič nie je. Vedel by mi niekto poradiť? 🙂

arhanta
15. mar 2011

@veva82 ahoj, tak dnes mi brali krv na tie chlamydie, tak som zvedava a inak z kultivacie mocu nezistili nic, moc bol ok tak som zvedava z coho ma tak pali niekedy 😠

arhanta
15. mar 2011

@kacckaa ahojky, tak nie som odbornik ale nemala by si mat slabo hnedy a ani oranzovy vytok,,Ak este pokracuje zbehni k Dr. nech Ta kukne, ci je vsetko ok. Vela stasticka 😉

kacckaa
15. mar 2011

Už nepokračuje, to bolo akoby len hlien alebo niečo také, ja neviem. Len som sa dosť zľakla. Ale idem ku dr. v piatok a určite jej to spomeniem. Ďakujem 🙂

veva82
15. mar 2011

@arhanta super tak som zvedavá čo ti povedia...to si ty navrhla doktorovi či????

arhanta
16. mar 2011

@veva82 hej, tak nenapadne som sa jej spytala, ze ci v kultivacii prebieha aj vysetrenie takychto bakterii 😀 a ona, ze nie a ze ani pri vytere co mi robil gynekolog sa to nerobilo. Lebo to sa musi presne na danu bakteriu vymedzit 😠
Ale hned mi teda zobrala krv, k mojej smole lebo nemam rada ked mi beru krv - ale zijem a aj moc som musela odovzdat, co ma v labaku nepotesili,pretoze vraj cosi nemaju, ze maju toho malo a tak Dr. pride papier , ze toto vysetrenie mocu nieje spravene 😠 tak to je to nase krasne zdravotnictvo.
Ty ako? Este mas vytok? Prijemny dnik prajem

veva82
17. mar 2011

@arhanta ale my máme ešte v pohode zdravotníctvo.....počula som aj horšie prípady.Daj potom vedieť ako si dopadla a na čo ti vlastne prišli.....Ja už som v pohode,výtok je ale už bez hocijakých príznakov.Aj tebe pekný večer

arhanta
18. mar 2011

@veva82 hej, to mas pravdu, v UK Ta vysetruje sestricka... pokial Ti nieje nic vaznejsieho tak mas smolu.
Sama som zvedava co mi zistia. Inak ma zaujimalo, aky vytok v tehu je ok? Lebo ja mam obcas taky bledunko zeleny , niekedy je do zlta.. ☹ ..

veva82
18. mar 2011

@arhanta To som zvedavá aj ja čo ti zistia.Ja som nemala nikdy výtok do zelena len pri tých chlamýdiach pred 5timi rokmi ☹ Ináč v tehu pri dcére som mala len číry,bez svrbenia... teraz mi niekedy pripadá ako sopel-hustý a do žlta.Ale ja si myslím že to mám z duphastonu a tým že som špinila...lebo sem tam ho mám aj s hnedým špinením ☹

arhanta
19. mar 2011

@veva82 tak to som aj ja zvedava, zvlast ked zatim boli vsetky vysledky OK..mna okrem toho vytoku - ktory sa objavi len obcas, niekedy je aj taky ako Ty opisujes (husty do zlta)..netrapi svrbenie. Len obcasne rezanie po alebo pri moceni ale to prejde akonahle sa osprchujem - aspon ze tak 😀 Prajem prijemny vik a snad nam tie vytoky prestanu

arhanta
25. mar 2011

@veva82 ahoj, tak, moja obvodna mi nic nepovedala pretoze zatial nema vysledky krvi , vraj to trva aj dva tyzdne,,a moc nevysetrovali pretoze nema nemocnica na to financie ☹ a Dr. mi predpisal zelezo a kazal mi kupit si Aqvitox-d, tak uvidim, je to na zapaly posvy :( Ty ako?

veva82
25. mar 2011

@arhanta ahoj,no ono to trvá u nás aj 3 týždne...kým sa spraví ten rozbor a sú výsledky ☹ Neviem prečo to tak dlho všade trvá....to nemyslíš vážne pre boha.Uplne banálne vyšetrenie ktoré potrebuje hocikto ked má problém s močením a oni ho u vás nerobia?To je sila :( som zvedavá ako ti tie lieky zaberú.Ja idem v stredu na hematku a naposledy som mala aj ja znížené železo :( som zvedavá čo bude teraz

zora256
26. mar 2011

Ahojte baby!
Aj mňa trápia výtoky,raz viac,inokedy menej,ale stále ich mám svetlo žltej farby trošku ako by aj zapáchal,a tak som to spomenula na poradni dokimu a on,že ma nemôže tak vyšetriť kvôli tehu a tak sa mám so sstričkou dohodnúť na stere,a tak mi aj ster spravila vo štvrtok a vraj výsledky budú v utorok,tak dúfam,že nič vážneho,že len kvasinky. 😉 Potom vám dám vedieť.Tak príjemný výkend.a aj vám skoré uzdravenie prajem!

arhanta
27. mar 2011

@veva82 poviem Ti , ze som z toho zufala, .. uvidim ako dopadnu tie vysledky z krvnych testov ak by boli zle, tak mi dr. vola. ☹

arhanta
27. mar 2011

@zora256 mne z vyteru nic nezistili, vraj je vsetko ok .. a pritom vytok a obcasne palenie mam stale ☹

lucinka221
27. mar 2011

@quetinka82
na vytoky sa mi nikdy neosvedcilo nieco viac ako obycajna Femina.. ten cistiaci gel ked budes pouzivat kazdy den pri sprchovani tak zarucujem perfekt vysledok..ja som sa ich pred tehotenstvom nemohla zbavit ani pocas prvych mesiacov a potom mi kamoska poradila toto a naozaj odvtedy nic.. a kupujem si aj tie vlhcene obrusky femina.. len tak napr v lete a v letnych mesiacoch sem tam pouzit na toalete...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre