Výtok v tehotenstve. Je to v poriadku?

quetinka82
18. jún 2007

Ahojte, chcela by som sa spytat ako je to s vytokmi v tehotenstve. Niekde som citala, ze su bezne a pokial su bez zapachu a zena nema problemy, napr. svrbenie a palenie, tak sa neriesia. ako to je?
Dakujem.

patkavojtekova
24. aug 2016

..zdravim, moja priatelka je v 37. tyzdni a ma tmavo oranzovy moc az do cervena. Mame sa niecoho obavat? Alebo mame radsej kontaktovat svojho doktora?

katherine24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoelea
16. jún 2018

@katherine24 ja som mala výtoky až do konca tehotenstva,hlavne vodnatý biely,doktorka mi pravidelne robila vytery a všetko bolo v poriadku, poradila mi používať niečo na intímnu hygienu,nejaký lactofeel,teraz už neviem presne,ale ja som si kúpila rosalgin,také fľaštičky na vyplách a potom mi padli super aj po pôrode,po šití 🙂

katherine24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
val9
2. sep 2018

Ahojte, neviem kam sa mam obratit.
Cyklus mam 30 dnovy som 28 dc a uz druhy den mam zlty vytok ktoreho je hojne, nezapacha, nic ma nesvrbi, nepali neboli. Iba mam pocit ze som stale vlhka, co som pred ms nikdy nemala. Snazime sa s muzom asi 6 mesiac ... tento mesiac som brala aj inofolic. Testy som skusala maximalne tam bol nejaky "dusik" je to normalny taky vytok? Niekde som citala ze to moze byt aj zapal krcka maternice ale ako som pisala bolesti nemam ziadne.
Bazalka sa mi drzi druhy den na 37.1 😒

apip42
16. máj 2019

Ahojte, koncim 19tt a posledne dni sa mi objavilo vela husteho zlteho vytoku na striedacku s riedkym vodovym,, je ten husty ok? Nic ma nepali nesvrbi..

katherine24
17. máj 2019

@apip42 mne gynekolog v tehotenstve s vytokom nic nerobil absolutne nic a to som mala taky isty ako vy dokonca niekefy nadych aj bledozelenej fsrby. mala som ho cele tehu a mala sa narodila ziva zdrava vsetko ok 🙂

apip42
17. máj 2019

@katherine24 robila mi pred tyzdnom vyter a bol ok, len vtedy som mala len vacinou vodovy,, tento husty sa mi objavil teraz asi 3 dni dozadu,, tak snad je to ok🙏🏻

erikapiloxing
7. sep 2020

@adulik_ dobrý deň a tie výtok sú husté veľmi či skôr redšie?

romy_123
11. nov 2020

@kaceenka81 noo presne ja mám tiež taký prípad voda mi akoby tečie bez farby mohla by som byť tehotná?

kakus
6. dec 2022

Ahojte môžte mi prosím poradiť mám žlto priesvitný výtok bolesti v podbrušku ako pred mrškou neviem čo to može byť poradťe mi prosím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre