Zápal močových ciest v 24. týždni

11. sep 2023

Ahojte, som v 24tt a rezalo ma pri močení, dnes u dr vyšla v moči krv aj bielkoviny, dostala som atb zinnat a veeeeľa piť, brusnice atď, no mám pocit že ma začínajú bolieť ľadviny, neviem to isto len divný pocit na chrbtici mám ako keby na ľadviny. Dnes som vzala ešte len prvú tbl keď som prišla od dr, kedy to zvykne byť citeľne zlepšenie ? Dosť ťažko to nesiem, chce sa mi len plakať z toho ako to močenie reže a jak často sedím na wc :(

54tinka54
11. sep 2023

Tak po prvej tabletke je skoro čakať zlepšenie.
Ja keď som mala zápal s tým že ma už bolelo aj v krížovej oblasti, tak mi lepšie začalo byť po cca tretej tabletke. Tiež som brala zinnat.

autor
11. sep 2023

@54tinka54 ďakujem za odpoveď, ukludnilo ma, lebo sa bojím že by som s tým musela do nemocnice😔

lneviemmeno
11. sep 2023

a ako ta bolia tie oblicky? lebo ked to su oblicky boli to neskutocne a vyzaruje to do stehna.. ja som mala tiez taketo bolesti akokeby v mieste oblicky ale boli to krize 🙂 pracujem na urologii a kolega doktor mi sam povedal, ze oblicky vyzaruju do stehna a takto mi ani sono robit nebude a mal pravdu lebo to preslo a keby to su oblicky boli to jak fras

lneviemmeno
11. sep 2023

a presne, atb mozu zaberat kludne aj tyzden, cize este je urcite skoro a je to normalne ze ta nic nepreslo 🙂 pockaj aspon tyzden a uvidis.

mabose
11. sep 2023

Ja som mala v 36 tt tiež som brala zinat, prešlo do 3 dní plus treba probiotiká, a bolel má chrbat

juliacenc
11. sep 2023

Ano ladviny bolia pri zapale mocovych ciest to mas z toho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre