Zápcha a nadúvanie

lexilaracroft
28. jan 2016

Cely den com v pohode a na vecer mi uz nechuti jest lebo sa citim nafuknuta. Mate na to recept co mi pomoze citit sa dobre aj vecer?

stepanka274
28. jan 2016

Zeby activia?

rebeka7501
28. jan 2016

@stepanka274 žeby reklama ?

rebeka7501
28. jan 2016

@lexilaracroft keď si tehotná, skús sa poradiť s lekárom, môže to spôsobovať tehotenstvo resp. plod.

stepanka274
28. jan 2016

No, presne, ja som si spomenula na tu reklamu ze po pravidelnom konzumovani uz nebola nafuknuta a zlepsilo sa travenie

lexilaracroft
autor
28. jan 2016

@rebeka7501 mam nizko placentu moze to s tym suviset

rebeka7501
28. jan 2016

@lexilaracroft samozrejme, hrubé črevo je v uložené v dolnej časti (koniec tráviaceho traktu) a samozrejme celé telo je zmenené kvôli plodu. možno by som si skúsila ľahnúť na bok a málinko dvíhať nohy - aby sa pohlo črevo

rebeka7501
28. jan 2016

@stepanka274 reklama sa snaží presvedčiť spotrebiteľa o akejkoľvek blbosti, čo je pre nich vyhovujúce. Videla si niekde aby akože živé baktérie prežili v dobrej kvalite v plastovom obale mesiac ? logika nepustí.

katuliena82
28. jan 2016

Nafukovalo ma 1.trimester, vyzerala som ako v 2. Pomohol mi velmi Espumisan, moze sa aj v teho

lexilaracroft
autor
28. jan 2016

@rebeka7501 k tej aktivii v tom zmysel nevidim skusila som dnes jogurtovy napoj co mi doteraz vzdy pomahalo ale teraz nula bodov. Skusila som si aj zacvicit aj na fit lopte ale citim sa jak balon furt. Teraz mi poradili horuce mlieko s trochou masla roztopit no uvidime ako to zabere. Uz ste o tom poculi?

rebeka7501
28. jan 2016

@lexilaracroft nie, ja som prešla teho ani neviem ako - bola som len ako vorvaň, skôr z bežného života, zo stravovania.

lexilaracroft
autor
28. jan 2016

@rebeka7501 no ja si pametam ze pri prvom som taketo problemy mala az pred koncom tehu ale teraz ked mam nizko placentu neviem co to presne pre mna znamena. Doktorka vravi ze moze vystupit vyssie ale nemusi. Moja mama odrodila 4 deti bez problemov a ja som mala cisarsky a teraz dalsie veci a asi ma daju zase na cisarsky ak mi placenta nevystupi. Myslela som ze geneticke predpoklady mi to ulahcia ale je to individualne zrejme

rebeka7501
28. jan 2016

@lexilaracroft každé telo je iné, každé inak reaguje. ak to porovnám s mojou mamou, tá pri oboch pôrodoch trpela ako kôň a ja som si pri pôrode aj podriemala.
Už len vydržať do úpešného konca 😉

lexilaracroft
autor
28. jan 2016

@rebeka7501 no uz aby to bolo. Jedine co ma upokojuje su tie rozkosne decke vecicky co pomaly kupujeme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre