Závrate a pocit na zvracanie po 5 mesiaci tehotenstva

nitta666
9. júl 2012

mate niektora neznesitelne zavrate na konci piateho mesiaca a z toho potom chut zvracat, nechutenstvo a odpor k jedlu??? POMOC...

jasminet
9. júl 2012

@nitta666 nemas malo zeleza? ja som na tom bola podobne, po nasadeni zeleza sa to upravilo...

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rossalinda
12. júl 2012

ja som mavala závrate, také ako keby som vystupila z kolotoča, a potom vracanie a potom v 34 týždni tehu mi zistili nádor na mozgu, našťastie sme prežili ale bolo to ochlp. Ale ja som extrém nechcem strašiť ............ no pamätám si ako mi bývalo strašne zle a všetci to zvalovali na tehotenstvo a bla bla bla ... a to som chodila k sukromnemu gyndasovi a endokrinologicke až nakoniec obvodna lekárka keď ma zbadala .... ja len že by si nemala podceňovvať, ja som tiež prežila len na pribináčkoch aj to len v noci som mohla jesť a to ešte robili zo mna psychošku že neviem jedno tehotenstvo prežiť

nitta666
autor
2. aug 2012

@rossalinda
tak vystrasila si ma dostatocne... ako ti to zacalo s tymi zavratmi? a co este ti bolo? a ako ti na to prisli?

nitta666
autor
2. aug 2012

@piacere
ja mam vsetke krvne testy v poriadku takze zelezo to nebude. ale uz som znicena z toho ..uz sa bojim aj vstavat a zaspavat ci zas nebude zle..

nitta666
autor
2. aug 2012

@rossalinda
chcem sa ti za dcéru veľmi pekne poďakovať!!! ani nič mudrejsie si nemohla napísať!!! to ze ty si mala teké problémy neznamená ze ich ma aj nekto iny . tak si ju rozrusila ze sa nedá do kopy ani do porodu!!!!!! srdecna vdaka za nezistnu pomoc mama

alenka600
2. aug 2012

@nitta666 Ja som mala podobne problemy ale mimo tehotenstva a zistilo sa nakoniec, ze je to kvoli krcnej chrbtici a nedostatocnemu prekrvovaniu mozgu. Kym mi na to prisli, bola som 2x hospitalizovana a brala som infuzie. Nakoniec pomohol uplne jednoduchy cvik - predklonit hlavu dopredu (bradou sa dotknut hrudnika), zaklonit dozadu, dolava, doprava a to 10x zopakovat.
Nehovorim, ze je to urcite toto, ale ked su krvne testy ok, tak aspon za skusku nic nedas a uvidis. Ja som tomu tiez nechcela verit a nakoniec to bolo ono

rossalinda
3. aug 2012

@nitta666 ako prepáč ja som napísala moju skusenosť a nikoho nechcem zastrašovať !!!!!!!!!!! Nechcela som ťa vystrašiť len možno poradiť aby si sa nenechala odbiť lekárom že je to ok, ja som mala tiež všetky výsledky ok, len to prosím nenechavaj len tak .... ja netvrdím že musíš mať to čo ja - ani ťa tým strašiť ja som extrém, ja som len reagovala na to čo si písala a spomenula som si ako bolo mne, nechcem ešte o tom písať čakám ako dopadne moja sťažnosť.
jedine čo ma celé tehu držalo nad vodou tak to bolo moje mimi stale som mu hovorila že to nie koli nemu mi je zle, že ho strašne lubim a že ked sa narodí všetko mu vynahradím .... a že to zvladneme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre