Závraty z nevetraných miestností

natalieperez
9. jan 2014

Ahojte, chcem sa s vami poradiť, ktorá má v tehotenstve podobný problém. Som v 22. týždni, tehotenské nevoľnosti mi už ako tak prešli. Ale vždy, keď som u lekára, či už v čakárni alebo v ambulancii a je tam veľa ľudí alebo je tam vykúrené, tak mi príde zle, na odpadnutie. Musím to ísť rozdýchať na čerstvý vzduch a väčšinou to skončí vracaním. Dá sa tomu nejak predchádzať? Mám už panický strach chodiť k lekárovi. 😢 😢 😢

seemani
9. jan 2014

@natalieperez prejde to po pôrode. Mne osobne pomohlo stále mať pri sebe vodu a nedýchať plytko.. Vieš keď dlhšie sedíš, spomalí sa ti dych a vtedy ti skôr príde závrat.. Na čerstvý vzduch kľudne choď vždy keď cítiš, že sa tá nevoľnosť začína..

luba28
9. jan 2014

@natalieperez moj mm to ma stale,...a mne iba ked dlhsie stojim v takom prostredi,....

hoblinka13
9. jan 2014

ja ani tehotna nie som a mam taketo problemy cely zivot.

julkat
9. jan 2014

Ja som mala podobne stavy, raz sa mi v preplnenom, nevetranom autobuse stalo, ze sa mi zakrutila hlava, zahmlene pred ocami a podlomili sa mi kolena. Tiez som sa prelakla, no bolo to skutocne len tym vzduchom. Treba radsej cakat na vzduchu, pripadne otvorit okno, sadnut si, pit vela tekutin...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre