Zhoršujú sa nevoľnosti počas tehotenstva?

jaju_ska
25. feb 2015

ahojte, chcela by som sa spýtať či sa nevoľnosti počas tehtotenstva zhoršujú? Týždeň mi bolo vždy celé poovedie zle, nezvracala som ale žalúdok prevrátený. už tri dni mám pokoj chvalabohu. chcem sa spýtať či keď už tieto nevoľnosti skončili sa vrátia, prípadne či sa zhoršujú že z nevoľnosti budem neskôr zvracať a podobne. ako to bolo u Vás?

1dorotka1
25. feb 2015

@jaju_ska mne zacala byt zle uz od zaciatku ,nevracala som len mi bolo strasne tazko,neskor prislo vracanie a migreny+vracanie mne to trvalo 2 a pol mesiaca ale u teba to moze byt uplne ine.treba vydrzat

hodgepodge
25. feb 2015

@jaju_ska ahoj 🙂 ja zacinam zajtra piaty mesiac a stale mi je zle...akurat som tyzden a pol nevracala predtym kazdy den niekolkokrat a vcera raz, nesadli mi zemiakove placky...inak mi je zle, nie az tak strasne, ako na zaciatku, ale nechuti mi este stale jest, takze jem nasilu a iba lahsie jedla z ktorych nemavam kyselinu a nezatazuju zaludok, aj ked niekedy hlavne pocas migreny vyvraciam aj vodu.... a od 12tt mi zacali niekolkodnove migreny co je este horsie...ale kazda to ma inak....kamaratke nebolo zle vobec, nevracala ani raz pocas tehu 🙂 drzim palce, aby to preslo cim skor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre