Zlomenina nohy na ultrazvuku v 22. týždni

matulik5521
17. okt 2013

Ahojte, včera som bola na ultrazvuku u doktora Holáňa a zistil, že malý má zlomenú predkolennú kosť, bola tam taká ryha a povedal že sa to už asi hojí. Hovoril, že to nie je problém a do pôrodu sa mu kosť zrastie úplne, ale aj tak sa bojím. Vôbec mi nenapadá, ako sa to mohlo stať, nikde som nespadla, ani sa neudrela do brucha. Teraz som v 22 tt. Chcela som sa spýtať, či niektorá nemáte podobnú skúsenosť, určite to nie je osteogenesis imperfecta, lebo ostatné kosti má v poriadku, či sa tá zlomenina vášmu bábätku dobre zrástla a nemalo s tým problémy. Ďakujem za odpoveď 🙂

katarina1984
17. okt 2013

@matulik5521 fuuuuha,tak o tom som ani nepocula,ze je to mozne.... asi silno kopka 😉 ,ja by som si asi doplnila vapnik vo forme vitaminov a verila slovam doktora,koniec koncov ti nic ine neostava....ale pevne verim,ze je to secko ok ...drzim palceky

molly28
12. okt 2020

@matulik5521 idem sa po rokoch opýtať...malý nemá osteogenezu???

matulik5521
autor
15. okt 2020

@molly28 nie, nemá, vlastne sme nikdy nezistili, či mal nohu naozaj zlomenú a ani sme to neriešili, všetko je v poriadku

molly28
17. okt 2020

@matulik5521 tak to ma teší ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre