Zrasty v 7. týždni tehotenstva

sylviaaa192
16. dec 2021

Ahojte mám 29 r, a som v 7 tt , v roku 2019 mi robili laparoskopiu brucha kde mi odstraňovali masívne zrasty po cisárskom reze z 2015 teho všade okolo brucha ale v okolí maternice a vaječníkov mi nerobili nič lebo tam.bolo riziko vykrvacania no lenže teraz mám veľké bolesti kŕče a tlaky v bruchu bojím sa aby sa bábo dobre vyvíjalo , máte niektorá skúsenosť zo zrastamy v tehotenstve? Ďakujem za každé info

luckamartinko
5. jan 2022

@sylviaaa192 Ahoj ja mám tiež taký istý problém.My sme v 12t5 deň .Mám mnohopočetné zrasty v bruchu a dokonca maternicu prírastenu k bruchu.Zatial sme v poriadku,ale bolesti sú niekedy až neznesiteľné.Mne lekár od začiatku vypísal lieky na udržovanie ☺️A vy ste ako na tom?

sylviaaa192
autor
11. jan 2022

@luckamartinko ja mám presne toto isté aj tu maternicu mi zasili na Kramároch po cisárskom k brušnej stene a teraz to mam všetko pozrastane lekárovi idem budúci týždeň v pondelok prosila som ho v 7 týždni o lieky nič mi nedal nechápem prečo bolesti mávam pri prudkých pohyboch alebo keď sa nejako natiahnem po sexe kŕče hneď od začiatku tehu radšej s mužom neriskujeme dúfam ze všetko bude ok najviac sa bojim keď bude bábo rásť ako to budem znášať a hlavne nech je bábo v poriadku a zdravé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre