Zvláštne bolesti v 23. týždni

novamamima
9. feb 2016

Ahojte som v 23tt a obcas ked to male kope smerom dolu tak je to dost bolestive a neprijemne, potom musim hned na WC-ko, ked kope do hora tak to je ok. Mavate aj vy niekto nieco podobne?

tomasko27
9. feb 2016

@novamamima No takych zvlastnych bolesti este bude 🙂 a tie bolesti dole budu horsie ked podrastie este.

novamamima
autor
9. feb 2016

@tomasko27 Len som chcela vediet ci aj ine maminy citia nieco podobne 🙂 Nechcem hned bezat za gynekologickou.

tomasko27
9. feb 2016

@novamamima Ja nic v zlom.Prepac nemyslela som to zle.Mna krize zacali boliet niekedy v 13tt,podbrusko ma boli asi od zaciatku tehotenstva,v 9tt som dostala taky ruzovy vytok ktori z prestavkami trva doteraz,mam opakovane dole streptokoka a robi mi problemi mam vytok a bolieva ma stoho brucho.Teraz sa mi uz zle sedi aj dycha,ked sa troska viac najem tak uz mi tlaci do zaludka a nemozem dychat,ma to tam tlaci.V 20tt som bola otvorena pre prst vonkajsiu branku vnutro nastastie zatvorene a takto to mam doteraz.Mala som babo strasne nizko aj maternicu a tak som musela len lezat doma a mam toto tretie tehotenstvo a poviem ze najtazsie a aby toho nebolo malo tak v 13tt som dostala na hematologii injekcie a tie si budem pichat do konca tehotenstva a este mesiac po porode.Myslim ze nie je potrebne utekat k dr ale ked pojdes na poradnu tak to skus spomenut doktorke ze co ti povie nato.Ale je to normalne tie bolesti.

katkakovac
9. feb 2016

@novamamima je to uplne normalne. Cim budes blizsie porodu, tym to bude intenzivnejsie. Vyhodou je, ze si na to casom zvyknes. V poslednych mesiacoch ked sa krpec snazi natahovat a kopat, to moze byt dost neprijemne. ale stoji to za to😉 Pri poradni to mozes spomenut svojej lekarke, ale rozne tahania, bolenia a neprijemne pocity pri pohyboch dietata a roztahovani panvy su normalne🙂

tomasko27
9. feb 2016

@novamamima Ja uz v 23tt som mala roztahovanie panvy a tie kosti tak ma boleli.Potom to preslo a teraz uz to mam zase a hlavne lava strana a ked ma to chyti tak z lavou nohou neurobim ani krok a len ju taham za sebou,ani po schodoch vtedy nemozem chodit a pomaha mi nato ked si lahnem no horsie ked ma to chyti ked som vonku.

novamamima
autor
9. feb 2016

@tomasko27 Jasne ze to preberiem na poradni a nevzala som to vobec v zlom 🙂

rheuska
10. feb 2016

Akurat som zacala 23tyzden a mala tiez objavila radostne nove miesto kam kopat a to smerom nadol. A, ze najkrajsie obdobie zien. No a maja mala sa hybe skoro neustale. Ja ani nie tak panvu, ale krize. Uz len ked stojim zo dve hodiny tak je to nezastavitelne. Zatial pomaha spanok a memory matrac. Dufam, ze toto zaberie az do konca. On zase krpci by sa menej mali hybat ked im dojde miesto. Tak stale dufam :D

anakristina
10. feb 2016

Je to pravda ze postupne vsetko zacina boliet.krize, kostrc,brucho,mechur...vsetko sa da vydrzat.len nech kope bolestivo vtedy viem ze je v pohode.ked mlci par hodin tak sa stresujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre