Zvracanie v tehotenstve

kajam
15. jún 2014
Ahojte dokedy ste zvracali a mali nechut? ja uz pomalicky koncim 1 trimester a uz cakam ze to prejde a zacnem normalne fungovat....
seahorse27
15. jún 2014
Cca po 14.tt sa to vratilo do normalu, ale poznam zeny, ktore zvracali az do porodu...Dufam, ze to nebude tvoj pripad.
liz_lemon
15. jún 2014
@kajam ja som nevracala nikdy, ale poznam babu, ktora vracala cele tehotenstvo
kajam
autor
15. jún 2014
@seahorse27
@liz_lemon no o tom som pocula aj ja ale verim ze este taky tyzden a uz to prejde ...
sabina1975
15. jún 2014
@kajam ahoj ja som zvracala cele tehu namohla som zjest nic varene vsetko islo von mozno aj "vdaka " tomu som pribrala len 9 kg a mala sa narodila s vahou 3770g
lucka.lucy
15. jún 2014
Daj si cariban... ja som ho uzivala cele tehotenstvo a nezvracala som ani raz... 🙂
jellinga
15. jún 2014
@kajam No ja som v 14tt a stale vraciam, takisto som dufala, ze po 12 tt to ustupi ale zatial nic a niekedy mam pocit, ze je to este horsie. Ale je to individualne, niekomu to prejde, niekomu nie... Dufam vsak aj ja, ze to coskoro ustupi 🙂
papaya308
15. jún 2014
ja som zo dna na den prestala na konci 11tt 🙂 moja mama ked bola tehu so mnou tak este aj v den porodu,som rada,ze som to nepodedila 😃
dobromila1111
15. jún 2014
ja som este aj v piatom mesiaci grckala..schudla som 6kg.Preslo to postupne,pomahal mi zazvorovy caj..
katuli3nocka
16. jún 2014
Ahojček, ja som teraz v 5 mesiaci a ranné nevoľnosti stále pretrvávajú, takže som si na to aj zvykla, ale dúfam, že na tom nebudeš podobne. Držím palce🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli