Zvýšené pečeňové testy v 21. týždni

lucinka981
28. jan 2016

Chcem sa opýtať mate alebo ste mali niektora zvysene pecenove testy? Ohrozuje to nejako babo?

salamistka
28. jan 2016

mala som zvýšené pred, počas aj po tehotenstve, mám doteraz, žijem s tým...ale závisí aj od hodnoty, moje hodnoty sú pod 1, ale počas tehotenstva a po cisárskom sa zvýšili, hlavne tá prvá hodnota AST asi na 1,80...určite by som sa poradila s lekárom, čo ti na to povedali? ja som sa stretla s rôznymi reakciami lekárov, niektorí mávli rukou, že veď je to fajn výsledok a niektorí zhrozene zopli ruky, že veď som ešte mladá, ako môžem mať také zlé testy...preventívne celý čas pijem čaj zo silibumu mariánskeho, brala som tabletky s výťažkom z tejto rastliny aj počas tehotenstva...ja by som si dala vyšetriť príčiny zlých testov, hlavne či je to genetická mutácia alebo prechodne zvýšené...držím palce

gajdosovci
28. jan 2016

Ahoj, ja som mala. Zistili mi Hepatopatiu.. No nemala som ziadne ine priznaky, len zle testy.. Brala som na to lieky a mala som nizkotucnu dietu.Po porode je to uz O.K. Neboj, bude dobre.

mirafrancois716
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre